Nexcare Protector, plaster w płynie, spray, 28 ml
28.99 zł

Nexcare Protector, plaster w płynie, spray, 28 ml

Nexcare Protector, plaster w płynie, spray, 28 ml
Ostatnia cena produktu
28.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Plaster w Płynie Nexcare zapewnia unikalną i trwałą ochronę małych otarć i skaleczeń.
 

Skład

Heksametylo-disiloksan, izooktan, terpolimer akrylowy, polifenylo-metylosiloksan.
 

Działanie

Działa nawet do 72 godzin. Dzięki formule nie zawierającej alkoholu, nie wywołuje uczucia pieczenia przy aplikacji. Tworzy delikatną, oddychającą, hipoalergiczną i wodoodporną powłokę, która chroni przed dostępem wody, zanieczyszczeń i mikroorganizmów. Przezroczysta powłoka zapewnia dobrą widoczność rany i umożliwia kontrolę przebiegu jej gojenia się. Wyjątkowa formuła pozwala na opatrywanie dowolnej części ciała i idealnie sprawdza się przy opatrywaniu uszkodzeń skóry, na które ciężko jest przykleić  standardowe opatrunki. powłoka ochronna nie wymaga usuwania, po pewnym czasie znika sama. Po aplikacji wysycha w ciągu 30 sekund.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przed aplikacją 3M Nexcare Plastra w płynie skóra powinna być czysta i sucha. Trzymając spray w odległości 10-15 cm od skóry nanieść substancje na zranioną skórę. Jeżeli część zranionej skóry została pominięta przy aplikacji, nanieść na nią ponownie środek, ale dopiero po zastygnięciu pierwszej warstwy (po około 30 sek.).

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Preparat nie może być stosowany na krwawiącą lub zainfekowaną skórę.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Problem