Fix Rumianek, (Kawon), 1,5 g, 30 szt
3.19 zł

Fix Rumianek, (Kawon), 1,5 g, 30 szt

Fix Rumianek, (Kawon), 1,5 g, 30 szt
Ostatnia cena produktu
3.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Koszyczek Rumianku Fix - zioła do zaparzania w saszetkach.

Skład

Chamomillae anthodium.

Dawkowanie

Doustnie: 2 torebki zalać 3/4 szklanki (150 ml) wrzącej wody, naparzać 5 minut. Pić po 3/4 szklanki świeżo przygotowanego naparu 3 razy.

Zewnętrznie do okładów i przemywań stosować 3-10% napar (tj. napar przygotowany w proporcji 2-6 torebek na 1/2 szklanki wody (100 ml) wrzącej wody).

Wskazania

Doustnie: napar stosuje się jako środek przeciwskurczowy i łagodnie przeciwzapalny w dolegliwościach przewodu pokarmowego.

Zewnętrznie: jako środek ułatwiający gojenie w łagodnych stanach zapalnych jamy ustnej i gardła, do okładów na skórę, także do przemywania okolic odbytu.

Przeciwwskazania

Nie stosować u osób uczulonych na rumianek lub inne rośliny z rodziny Złożonych.

Działania niepożądane

Reakcje nadwrażliwości na rumianek są bardzo rzadkie. Opisano pojedyncze ciężki reakcje alergiczne (wstrząs anafilaktyczny, astma, obrzęk twarzy, pokrzywka) po podaniu doustnym. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy skonsultować się z lekarzem.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Przed użyciem w ciaży i w okresie karmienia piersią należy poradzić się lekarza.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus