Costix K2, tabletki, 60 szt.
19.99 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Costix K2, tabletki, 60 szt.

Costix K2, tabletki, 60 szt.
19.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Opis

Costix®K2 to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do stosowania w osteoporozie, w osteomalacji oraz w niedoborach wapnia i witaminy D3, szczególnie u osób starszych i u kobiet w okresie menopauzy.

Skład

wapń (węglan wapnia ze skorupek jaj OVOCET®), witamina D3 (cholekalcyferol), witamina łć, (VitaMK7®), substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja wypełniająca - guma arabska, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetyloce-lulozy usieciowiona, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu.

Składnik Zawartość w porcji dziennej (1 kapsułka) %RWS*
Witamina K2VitaMK7®*** 75 mcg 100
Witamina D3 25 mcg 500

Węglan wapnia OVOCET®, w tym:

wapń

1320 mg

500 mg

**

62,50

* RWS - referencyjne wartości spożycia
** brak ustalonej normy zalecanego dziennego spożycia
*** VitaMK7® jest znakiem towarowym zarejestrowanym przez Gnosis S.pA

Masa netto

96 g

Właściwości

Costix®K2 zawiera witaminę K2 VitaMK7® pozyskiwaną w ramach opatentowanego procesu, który pozwala jej na zachowanie 99% czystości. Witamina K2 ma ogromny wpływ na stan kości i układu krążenia. Aktywuje ona bowiem białka niezbędne do prawidłowej dystrybucji wapnia do kości, dzięki czemu zapobiega odkładaniu się wapnia w tętnicach.

Produkt zawiera również opatentowany wapń OVOCET® o 98% stopniu biodostępności, który jest potrzebny do utrzymania prawidłowego stanu i zdrowia kości i zębów. Dodatkowo w produkcie znajduje się witamina D3 potrzebna do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu oraz do utrzymania optymalnego poziomu wapnia we krwi.

Przeznaczenie

Do stosowania w osteoporozie, w osteomalacji oraz w niedoborach wapnia i witaminy D3, szczególnie u osób starszych i u kobiet w okresie menopauzy.

Sposób użycia

Preparat należy stosować pod nadzorem lekarza.
1 tabletka dziennie. Tabletkę należy połknąć i popić wodą.

 

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Przeciwwskazania: Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem.

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Chonić od światła i wilgoci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 897 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY