Costix K2, tabletki, 60 szt.
24.99 zł

Costix K2, tabletki, 60 szt.

Costix K2, tabletki, 60 szt.
24.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Opis

Costix®K2 to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do stosowania w osteoporozie, w osteomalacji oraz w niedoborach wapnia i witaminy D3, szczególnie u osób starszych i u kobiet w okresie menopauzy.

Skład

wapń (węglan wapnia ze skorupek jaj OVOCET®), witamina D3 (cholekalcyferol), witamina łć, (VitaMK7®), substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja wypełniająca - guma arabska, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetyloce-lulozy usieciowiona, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu.

Składnik Zawartość w porcji dziennej (1 kapsułka) %RWS*
Witamina K2VitaMK7®*** 75 mcg 100
Witamina D3 25 mcg 500

Węglan wapnia OVOCET®, w tym:

wapń

1320 mg

500 mg

**

62,50

* RWS - referencyjne wartości spożycia
** brak ustalonej normy zalecanego dziennego spożycia
*** VitaMK7® jest znakiem towarowym zarejestrowanym przez Gnosis S.pA

Masa netto

96 g

Właściwości

Costix®K2 zawiera witaminę K2 VitaMK7® pozyskiwaną w ramach opatentowanego procesu, który pozwala jej na zachowanie 99% czystości. Witamina K2 ma ogromny wpływ na stan kości i układu krążenia. Aktywuje ona bowiem białka niezbędne do prawidłowej dystrybucji wapnia do kości, dzięki czemu zapobiega odkładaniu się wapnia w tętnicach.

Produkt zawiera również opatentowany wapń OVOCET® o 98% stopniu biodostępności, który jest potrzebny do utrzymania prawidłowego stanu i zdrowia kości i zębów. Dodatkowo w produkcie znajduje się witamina D3 potrzebna do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu oraz do utrzymania optymalnego poziomu wapnia we krwi.

Przeznaczenie

Do stosowania w osteoporozie, w osteomalacji oraz w niedoborach wapnia i witaminy D3, szczególnie u osób starszych i u kobiet w okresie menopauzy.

Sposób użycia

Preparat należy stosować pod nadzorem lekarza.
1 tabletka dziennie. Tabletkę należy połknąć i popić wodą.

 

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Przeciwwskazania: Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem.

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
  • Chonić od światła i wilgoci.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 915 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h