Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Sól Adriatycka, naturalna sól z morza Adriatyckiego, 500 g

Sól Adriatycka, naturalna sól z morza Adriatyckiego, 500 g

Opis

Naturalna sól z Morza Adriatyckiego.

Skład według INCI

Sea Salt.

Właściwości

Naturalnie pozyskiwana z czystych wód Morza Adriatyckiego stanowi źródło minerałów i mikroelementów, które doskonale wpływają na gospodarkę wodną skóry poprawiając jej wygląd.

Regularne kąpiele znacząco redukują stres, podnoszą zdolność koncentracji, działają kojąco w chorobach układu ruchu, podnosi poczucie świeżości i zadowolenia, a przy tym opóźnia procesy starzenia się skóry.

W trakcie kąpieli tworzy się mikroklimat nasycony związkami: jodu, magnezu, potasu, sodu i bromu, niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Przeznaczenie

Dodatek do kąpieli. Delikatnie pielęgnuje i oczyszcza skórę.

Stosowanie

Kąpiel relaksująca - 250g/wannę,

Kąpiel profilaktyczna - 500g/wannę.

Uwagi

Nie zawiera konserwantów, barwników i substancji zapachowych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus