Produkt w kategoriach

Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl

Durex Play, żel intymny nawilżający, 50 ml

Durex Play, żel intymny nawilżający, 50 ml

Opis

Durex Play

Żel intymny nawilżający.

Pojemność 50 ml.

Działanie

Durex Play Żel intymny jest doskonałym przykładem profesjonalnego lubrykantu (środka nawilżającego). Jest to łagodny, przezroczysty i bezzapachowy intymny żel nawilżający. Głównym jego składnikiem jest woda, co powoduje, że nie lepi się, nie pozostawia plam. W 90% przypadków skutecznie eliminuje niedobory wydzielania śluzu i w znacznym stopniu chroni kobietę przed otarciami i podrażnieniami w trakcie kontaktu intymnego. Preparat szczególnie zalecany jest przy stosowaniu prezerwatywy, której używanie może wywołać u niektórych kobiet uczucie dyskomfortu. Żel aplikowany wspólnie przez oboje partnerów może również służyć jako nowy, podniecający element gry wstępnej.

Wskazania

Durex Play Nawilżający żel intymny jest doskonały do seksu waginalnego, analnego i oralnego.

Uwagi

  • Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych.
  • Zużyć w ciągu 3 miesięcy od pierwszego otwarcia.
  • Produkt jest bezpieczny do spożycia, jednak nie jest on artykułem spożywczym i powinien być trzymany w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • Żel intymny nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego.
  • Żele intymne i lubrykanty Durex mogą zmniejszyć ruchliwość plemników, więc jeśli starasz się o poczęcie, przed użyciem produktu skontaktuj się z lekarzem.
  • Bezpieczny w użyciu wraz z prezerwatywą.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus