Produkt w kategoriach

Glukoza płynna 1 WW, płyn, 10 saszetek

Glukoza płynna 1 WW, płyn, 10 saszetek

17.49 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia skoerowana do diabetyków w postaci płynnej glukoza 1WW o smaku pomarańczowym. 

 

Skład

Glukoza 38%, maltoza 33%, woda 20%, fruktoza 9%, aromat 0,1%.

Właściwości

1WW to szybko wchłaniająca się płynna glukoza, pakowana w szczelne, elastyczne saszetki, dzięki którym 1WW może towarzyszyć diabetykom w każdej sytuacji np. podróży, podczas uprawiania sportów, w pracy itd.

1WW  zawiera policzalną ilość węglowodanów. 1 saszetka zawiera 1 jednostkę hlebową/ 1 wymiennik węglowodanowy.

 

Przeznaczenie

Pierwsza pomoc w hipoglikemii!

Każdy, zagrożony hipoglikemią może bez problemu użyć jej w chwilach gwałtownego spadku poziomu glukozy we krwi. W wielu przypadkach może to nawet uratować życie chorego.

Sposób użycia

Rozerwać saszetkę w miejscu nacięcia i zawartość wycisnąć prosto do ust.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 854 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus