Feminum, żel intymny dla kobiet, 60 ml
14.99 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Feminum, żel intymny dla kobiet, 60 ml

Feminum, żel intymny dla kobiet, 60 ml
14.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
Wysyłka zagraniczna
49.00 zł
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY

Opis

Feminum Nawilżający żel intymny z kwasem mlekowym.

 

Skład

gliceryna, hydroksyetyloceluloza, kwas mlekowy, hydroksybenzoesan metylu,
hydroksybenzoesan propylu, woda oczyszczona.

Działanie

FEMINUM żel to specjalny środek eliminujący niedobory wydzielania śluzu w pochwie. Preparat ułatwia stosunki płciowe w przypadku suchości pochwy, także z użyciem prezerwatyw, przeprowadzenie badań ginekologicznych, ultrasonograficznych, aplikowanie tamponów, tabletek dopochwowych, czy pomiaru temperatury.
FEMINUM żel jest preparatem chroniącym przed otarciami prowadzącymi często do infekcji pochwy i zewnętrznych narządów płciowych.
FEMINUM żel można stosować wiele razy dziennie, bez ograniczeń wieku regularnie i odpowiednio do potrzeb, zarówno przez kobiety w ciąży jak i matki karmiące piersią. Długotrwałe stosowanie nie zaburza równowagi hormonalnej organizmu i pozostaje obojętny dla skóry. Używanie innych przypadkowych środków zawierających tłuszcze lub substancje nie rozpuszczalne w wodzie jak kremy, mleczka kosmetyczne oraz oliwki powoduje podrażnienie zaczerwienienie i ból. Feminum jest dobrze tolerowany przez skórę i błony śluzowe.
FEMINUM żel jest preparatem zupełnie neutralnym, nie pozostawiającym plam na bieliźnie. Nawilżający żel intymny dla kobiet FEMINUM – klarowny, lekki żel o fizjologicznym lekko kwaśnym odczynie pH (ok. 4,0) sprawia, że skóra krocza nabiera dawnej elastyczności , przez co będzie bardziej odporna na otarcia i zadrapania.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Sposób użycia: Niewielką ilość żelu (w zależności od potrzeb) należy nałożyć na miejsca narażone na otarcia – także przed kontaktami intymnymi lub badaniem. Może być aplikowany również bezpośrednio na prezerwatywę. W razie potrzeby użyj większej ilości żelu. Po użyciu zamknij szczelnie tubę.
Uwaga:
Feminum żel nie jest środkiem antykoncepcyjnym. Stosowanie żelu należy przerwać w przypadku
wystąpienia nadwrażliwości na jeden ze składników preparatu. Unikać kontaktu z oczami.


 

Uwagi

  • Przechowywać w temperaturze pokojowej, tj. 15ºC - 25ºC.
  • Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętej tubie w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • Chronić przed światłem i wysoką temperaturą.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Produkt w kategoriach
Cechy produktu
Wiek
Typ produktu
Pora stosowania
Postać
Płeć
Część ciała
Problem
Działanie/właściwości
Układy narządowe
Sposób aplikacji
Główny składnik
PRODUCENT

Feminum - zastosowanie i działanie

Skład:

hydroksybenzoesan propylu hydroksybenzoesan metylu hydroksyetyloceluloza

Postać:

żel

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Ginekologia i położnictwo

Działanie :

likwiduje uczucie suchości pochwy

Wskazania:

Niedobór wydzielania śluzu w pochwie. Preparat ułatwia stosunki płciowe w przypadku suchości pochwy, także z użyciem prezerwatyw, przeprowadzanie badań ginekologicznych, ultrasonograficznych.   Feminum Herba wersja zapachowa - aromat herbaty Earl Grey.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Niewielką ilość (w zależności od potrzeby) należy nałożyć na miejsce specjalnie narażone na otarcia - także przed kontaktem intymnym.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus
  • B DODAJ DO ULUBIONYCH
  • B POWIADOM O WYPRZEDAŻY