Feminum, żel intymny dla kobiet, 60 ml
Feminum, żel intymny dla kobiet, 60 ml
13.99 zł

Feminum, żel intymny dla kobiet, 60 ml

Feminum, żel intymny dla kobiet, 60 ml
13.99 zł
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4,99 zł
Paczkomat InPost
4,99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4,99 zł
Wysyłka zagraniczna
19,99 zł

Opis

Feminum Nawilżający żel intymny z kwasem mlekowym.

 

Skład

gliceryna, hydroksyetyloceluloza, kwas mlekowy, hydroksybenzoesan metylu,
hydroksybenzoesan propylu, woda oczyszczona.

Działanie

FEMINUM żel to specjalny środek eliminujący niedobory wydzielania śluzu w pochwie. Preparat ułatwia stosunki płciowe w przypadku suchości pochwy, także z użyciem prezerwatyw, przeprowadzenie badań ginekologicznych, ultrasonograficznych, aplikowanie tamponów, tabletek dopochwowych, czy pomiaru temperatury.
FEMINUM żel jest preparatem chroniącym przed otarciami prowadzącymi często do infekcji pochwy i zewnętrznych narządów płciowych.
FEMINUM żel można stosować wiele razy dziennie, bez ograniczeń wieku regularnie i odpowiednio do potrzeb, zarówno przez kobiety w ciąży jak i matki karmiące piersią. Długotrwałe stosowanie nie zaburza równowagi hormonalnej organizmu i pozostaje obojętny dla skóry. Używanie innych przypadkowych środków zawierających tłuszcze lub substancje nie rozpuszczalne w wodzie jak kremy, mleczka kosmetyczne oraz oliwki powoduje podrażnienie zaczerwienienie i ból. Feminum jest dobrze tolerowany przez skórę i błony śluzowe.
FEMINUM żel jest preparatem zupełnie neutralnym, nie pozostawiającym plam na bieliźnie. Nawilżający żel intymny dla kobiet FEMINUM – klarowny, lekki żel o fizjologicznym lekko kwaśnym odczynie pH (ok. 4,0) sprawia, że skóra krocza nabiera dawnej elastyczności , przez co będzie bardziej odporna na otarcia i zadrapania.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Sposób użycia: Niewielką ilość żelu (w zależności od potrzeb) należy nałożyć na miejsca narażone na otarcia – także przed kontaktami intymnymi lub badaniem. Może być aplikowany również bezpośrednio na prezerwatywę. W razie potrzeby użyj większej ilości żelu. Po użyciu zamknij szczelnie tubę.
Uwaga:
Feminum żel nie jest środkiem antykoncepcyjnym. Stosowanie żelu należy przerwać w przypadku
wystąpienia nadwrażliwości na jeden ze składników preparatu. Unikać kontaktu z oczami.


 

Uwagi

  • Przechowywać w temperaturze pokojowej, tj. 15ºC - 25ºC.
  • Preparat należy przechowywać w szczelnie zamkniętej tubie w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • Chronić przed światłem i wysoką temperaturą.

 

Producent

Master
Wysogotowo, ul. Skórzewska 30
Przeźmierowo
Produkt w kategoriach
Cechy produktu
Płeć
Wiek
Typ produktu
Postać
Działanie/właściwości
Problem
Główny składnik
Część ciała
Układy narządowe
Pora stosowania
Sposób aplikacji
PRODUCENT

Feminum - zastosowanie i działanie

Skład:

hydroksyetyloceluloza hydroksybenzoesan metylu hydroksybenzoesan propylu

Postać:

żel

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Ginekologia i położnictwo

Działanie:

likwiduje uczucie suchości pochwy

Wskazania:

Niedobór wydzielania śluzu w pochwie. Preparat ułatwia stosunki płciowe w przypadku suchości pochwy, także z użyciem prezerwatyw, przeprowadzanie badań ginekologicznych, ultrasonograficznych.   Feminum Herba wersja zapachowa - aromat herbaty Earl Grey.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Niewielką ilość (w zależności od potrzeby) należy nałożyć na miejsce specjalnie narażone na otarcia - także przed kontaktem intymnym.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.