×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Złoty Laur Klienta 2011 dla doz.pl!

W tegorocznej edycji ogólnopolskiego projektu konsumenckiego Laur Konsumenta/Klienta 2011 www.doz.pl zdobył najwięcej głosów w kategorii Apteka Internetowa. Portal Dbam o Zdrowie wybrało 41 proc. Klientów, którzy wzięli udział w tegorocznym plebiscycie.

W tegorocznej edycji ogólnopolskiego projektu konsumenckiego Laur Konsumenta/Klienta 2011 Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie doz.pl uzyskała najwięcej głosów w sondażu przeprowadzanym od 19 lipca do 4 października br. Tym samym Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie doz.pl zdobyła Złoty Laur Klienta 2011 w kategorii Apteki Internetowe.

Ankiety zostały przeprowadzone w wywiadach telefonicznych, wywiadach bezpośrednich prowadzonych w centrach handlowych, na głównych ulicach największych polskich miast, głosowaniu internetowym na www.laur-konsumenta.pl, a także poprzez zamieszczenie sondy na portalach branżowych oraz serwisach tematycznych. 41 proc. konsumentów, którzy wzięli udział w plebiscycie zagłosowało na Aptekę Internetową Dbam o Zdrowie na portalu www.doz.pl

Jedyna apteka internetowa w Polsce, której udało się przenieść prawdziwą aptekę do wirtualnej rzeczywistości

Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie, jako jedyna w polskim internecie, gwarantuje swoim pacjentom stały dostęp do najszerszego na rynku asortymentu ponad 20 tys. produktów, atrakcyjnych programów rabatowych oraz codziennych promocji. Platforma zamawiania leków na www.doz.pl funkcjonuje w oparciu o 2 tys. Aptek Dbam o Zdrowie, co ją wyróżnia i stanowi jej istotną przewagę konkurencyjną.

Jako jedyna w kraju oferuje Pacjentom w pełni zgodną z prawem realizację zamówień leków na receptę, w tym refundowanych.

Portal www.doz.pl odwiedza miesięcznie 3 mln internautów, którzy generują ponad 14 milionów odsłon. Każdy użytkownik www.doz.pl ma dostęp do obszernej bazy informacji, w skład której wchodzi ponad 1500 fachowych artykułów z obszaru profilaktyki i leczenia, encyklopedia terminów medycznych z listą przeszło 1700 haseł, katalog blisko 20 000 placówek i gabinetów medycznych, a także Lekopedia – autorska encyklopedia, w której pacjenci mogą znaleźć, opracowane w przystępnej dla nich formie, niezbędne informacje na temat leków oferowanych w Polsce. Dzięki platformie Dbam o Zdrowie każdy internauta może skontaktować się online z lekarzem lub farmaceutą, który fachowo udziela porad i w prosty sposób wyjaśnia wątpliwości pacjentów.

Korzyści użytkowników portalu www.doz.pl:

  • Możliwość zamówienia leków na receptę, w tym refundowanych
  • Pełne bezpieczeństwo transportu i przechowywania zakupionych leków
  • Szeroki asortyment ponad 20 tys., który obejmuje leki trudnodostępne i sieroce
  • Darmowa dostawa do jednej z ponad 2 tys. Aptek Dbam o Zdrowie
  • Największe źródło fachowej informacji o zdrowiu dostępne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu
  • Bezpłatna i fachowa porada farmaceutyczna, bezpłatne konsultacje lekarskie
  • Bezpieczeństwo i szybki czas realizacji zamówień: w trosce o bezpieczeństwo użytkowników, Platforma została wyposażona w system monitoringu, który ogranicza zamówienia produktów OTC, zawierających substancje o udowodnionych działaniach niepożądanych przy dużych dawkach

Dziękujemy!


Podziel się: