×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

PZU drugim partnerem tytularnym Maratonu Łódzkiego

Firma PZU dołączyła do elitarnego grona sponsorów Maratonu Łódzkiego. W środę, 28 stycznia w Centrum Szkoleniowym ADGAR w Warszawie zaprezentowano szczegóły dotyczące nowej trasy, a także nowe logo dla DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU.

Nowa trasa

Jak informuje Michał Drelich, Dyrektor DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - nowa trasa jest szybka, płaska i bez wątpienia sprzyja biciu rekordów. Już 19 kwietnia łódzkimi ulicami przebiegną tegoroczni maratończycy, a wśród nich tysiące amatorów i najszybsze polskie maratonki, które rywalizować będą o tytuł Mistrzyni Polski.

Dokładny przebieg trasy DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU i ALE 10k run dostępny jest na oficjalnej stronie maratonu.

Nowy sponsor tytularny

Patronem Maratonu Łódzkiego od samego początku jest Marka DOZ, skupiająca zarówno sieć Aptek DOZ, jak również największy w Polsce portal o zdrowiu www.doz.pl.

Jak podkreśla Sławomir Narel, Wiceprezes zarządu DOZ.SA  - Bieganie, jako najprostsza i dostępna dla każdego forma ruchu, wpisuje się w misję marki Dbam o Zdrowie, która poprzez edukację, inspirowanie i motywowanie zachęca pacjentów do zmiany przyzwyczajeń na zdrowsze.

Drugim partnerem tytularnym tegorocznego maratonu została firma PZU. Jak mówi Piotr Glen, Dyrektor ds. Zaangażowań Społecznych PZU – Firma PZU od dawna stawia na zdrowie, a bieganie to obecnie najpopularniejsza forma aktywnego stylu życia. Zadowolenie z partnerstwa jest tym większe, że w kwietniowym maratonie po raz kolejny wystartuje Yared Shegumo, aktualny wicemistrz Europy i ubiegłoroczny zwycięzca łódzkiego maratonu, który jest wspierany przez PZU.

DOZ Maraton Łódzki z PZU odbędzie się w dniach 17-19 kwietnia 2015 r.


Podziel się: