Chodzę na siłownię 4 - 5 razy w tygodniu, prowadzę aktywny tryb życia, siłownia + sauna. Jakie mógłbym zażyć tabletki bądź suplement witaminowy, aby mieć więcej vigoru oraz więcej energii a także lepsze spalanie na siłowni?

Obecnie na rynku znajduje się dużo preparatów przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej. Najrozsądniejszym rozwiązaniem w Pana przypadku wydają się być preparaty zawierające CLA. Jest to tzw. sprzężony kwas linolowy (Coniugated Linolic Acid). Naturalnie występuje on w wołowinie i pełnotłustym nabiale. Preparaty zawierające CLA przyspieszają rozkładanie tkanki tłuszczowej, a także zapobiegają nadmiernemu jej odkładaniu. Osoby spożywające CLA mają też więcej energii, bo tłuszcz uwolniony z zapasów trafia do centrów energetycznych komórek. Jego dodatkową zaletą jest fakt, iż jest przeciwutleniaczem zatem nie tylko wspomaga odchudzanie, ale też poprawia witalność i wzmacnia oraz uelastycznia skórę.


Podziel się:

Wasze komentarze


Informacje / opinie publikowane w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca leczenia / stosowania leków . W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus