×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Bieg najmłodszych na stadionie ŁKS

Dzięki uprzejmości Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi, bieg Kids Run odbędzie się w tym roku na stadionie Łódzkiego Klubu Sportowego. Najmłodszym uczestnikom kibicować będą rodzice i mieszkańcy Łodzi. Obecnie na liście startowej zapisanych jest ponad 500 dzieci i nastolatków.

Kids Run jest jedną z imprez towarzyszących przy DOZ Maratonie Łódź z PZU. Tegoroczna edycja imprezy dla najmłodszych odbędzie się w sobotę, 16 kwietnia na terenie stadionu Łódzkiego Klubu Sportowego. Dokonując wyboru miejsca, organizatorzy kierowali się bezpieczeństwem najmłodszych uczestników, a także atrakcyjnością lokalizacji.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń organizatorzy podjęli decyzję o podziale biegów na dwanaście serii o różnych dystansach, uwzględniając wiek oraz płeć dzieci. Zawody rozpoczną się o godzinie 11:40, a każdy mały zawodnik, podobnie jak jego starszy kolega – maratończyk, otrzyma pakiet startowy zawierający m.in. koszulkę, numer startowy z chipem do pomiaru czasu, prezenty od sponsorów, a na mecie wymarzony medal.

Zdobywcy miejsc I-III we wszystkich kategoriach wiekowych otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone po zakończeniu biegów na scenie pikniku „Dbam o zdrowie”.

Zapisy na bieg Kids Run odbywają się za pośrednictwem oficjalnej strony maratonu. Koszt uczestnictwa w zawodach wynosi 20 zł.

Limit miejsc wynosi 1000 osób – jak dotąd zarejestrowanych jest ponad 500 dzieci.


Podziel się: