×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

DOZ Drużyna wznawia swoje treningi

Już w najbliższą środę, 7 października DOZ Drużyna wznowi swoje treningi. W tym roku przygotowania do łódzkiego maratonu będą prowadzone na większą skalę - do drużyny z Łodzi dołączą kolejne miasta - Sieradz, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki i Rawa Mazowiecka oraz Skierniewice i Łowicz.

Grupa treningowa DOZ Drużyna została utworzona w 2011 roku w Łodzi. Z biegiem lat Drużyna powiększała swe grono. Jacek Chmiel, główny trener drużyny DOZ zapewnia, że do maratonu zostało wystarczająco dużo czasu, aby przygotować do startu nawet początkującego biegacza. Wszyscy są mile widziani.

- Ponieważ w naszej imprezie biorą udział biegacze nie tylko z Łodzi, postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i rozwinąć nasz program przygotowań DOZ Drużyny – mówi Michał Drelich, Dyrektor DOZ Maratonu Łódź z PZU. Oprócz łódzkich treningów, biegacze będą mogli przygotowywać się również w siedmiu innych miastach.

Pierwszy trening odbędzie się w środę, 7 października  w Łodzi o godzinie 18:30. Zbiórka w Atlas Arenie przy wejściu na salę rozgrzewki.  W pozostałych miastach treningi ruszają 11 października (niedziela) i, tak jak w Łodzi, odbywać się będą w każdą środę o godzinie 18:30 i niedzielę o godzinie 9:00.

Udział w treningach Drużyny DOZ jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje o treningach Drużyny DOZ, o miejscach zbiórek oraz trenerach dostępne są na oficjalnej stronie maratonu.


Podziel się: