×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Rozpoczynają się zapisy na Puchar DOZ Maratonu Łódź 2015

Dziś w południe ruszają zapisy do kolejnej edycji Pucharu DOZ Maratonu Łódź, w ramach którego odbędzie się łącznie pięć biegów. Pierwszy z nich, na dystansie 5 km został zaplanowany na 16 listopada bieżącego roku.

Puchar DOZ Maratonu Łódź obejmuje cykl pięciu biegów w terminie od listopada 2014 roku do marca 2015 roku. Puchar rozpocznie bieg na trasie o długości 5 km, w każdym miesiącu dystans będzie zwiększany o kolejne 5 km.

Każdy zawodnik otrzyma stały numer startowy z chipem do pomiaru czasu. Po zakończonym biegu dla uczestników przewidziane są ciepłe posiłki oraz herbata.

Zawodnikom będą przyznawane punkty w kategorii open, a także w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn,  przy czym aby zostać ujętym w klasyfikacji końcowej uczestnik musi ukończyć minimum trzy biegi. Na najlepszych czekają pamiątkowe puchary, które zostaną wręczone w dniu 18 kwietnia 2015 roku w Atlas Arenie.

Biegi odbywać się będą na terenie Lasu Łagiewnickiego w Łodzi. Rejestracja online rozpocznie się 29 października 2014 roku o godzinie 12:00 na oficjalnej stronie maratonu. Opłata za udział w pojedynczym biegu wynosi 20 zł, w dniu biegu 30 zł.

Poniżej informacja o terminach poszczególnych biegów:

16 listopada – 5 kilometrów
 6 grudnia – 10 kilometrów
18 stycznia – 15 kilometrów
15 lutego – 20 kilometrów
15 marca – 25 kilometrów

Sponsorem tytularnym DOZ Maratonu Łódź jest portal DOZ.pl.


Podziel się: