×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

5 pomysłów na oryginalny prezent na Dzień Matki

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki, to już 26 maja. W tym dniu każda Mama powinna poczuć się wyjątkowo, nie tylko za sprawą wyjątkowego prezentu, ale przede wszystkim dzięki pamięci, dobremu słowu i miłym gestom. Oto 5 pomysłów na oryginalny prezent dla wyjątkowej kobiety.

Mama jest jedną z najważniejszych osób, jakie spotykamy w swoim życiu, to dzięki niej przychodzimy na świat, poznajemy go i tworzymy. Najczęściej zaczynamy to rozumieć dopiero wtedy, kiedy sami stajemy się rodzicami. W tym wyjątkowym dniu warto dać jej poczucie, że nadal nosimy ją w sercu i o niej pamiętamy. Poniżej znajduje się kilka ciekawych i oryginalnych pomysłów na prezent jednak to, co podarujesz swojej Mamie jest mniej ważne, niż czas i uwaga, którą jej poświęcisz. Kwiaty, ciekawa książka czy płyta z ulubioną muzyką z pewnością wywołają uśmiech i zadowolenie. Własnoręcznie wykonany prezent często wywoła łzy szczęścia, warto poświęcić trochę czasu i przygotować coś wyjątkowego i osobistego. Może to być kartka z życzeniami, ramka ze zdjęciem, samodzielnie ozdobiona filiżanka, czy koszulka z nadrukowanym wspólnym zdjęciem i dedykacją.

Pamiętaj, dla Mamy najważniejsza jest pamięć, reszta to miły dodatek. 

Biżuteria specjalnie grawerowana

Mama, jak każda kobieta lubi biżuterię, być może nie zawsze ją nosi, ale lubi ją mieć. To klasyczne rozwiązanie może stać się bardzo osobistym gestem, który z pewnością zostanie doceniony i zapamiętany. Wystarczy, że wygrawerujesz coś specjalnie dla niej, coś prosto z serca, może coś, co znane jest tylko Wam dwojgu, coś z dzieciństwa, jedno słowo, data… 

Sesja fotograficzna

Wspólna sesja fotograficzna pod okiem profesjonalnego fotografa to znakomita przygoda i pamiątka na całe życie. Zaplanuj sesję z całą rodziną, dziećmi, wnukami, a może nawet prawnukami. Nie zapomnij o zdjęciach indywidualnych, niech Twoja Mama poczuje się wyjątkowo, jak modelka. Zrób album, opraw zdjęcia w ramki. Z pewnością sprawisz jej tym niesamowitą przyjemność.

Wspólna wycieczka, może SPA

Czas poświęcony Mamie z pewnością będzie znaczył dla niej więcej, niż wyszukany i drogi prezent. Zabierz ją na wycieczkę, w miejsce, które zawsze chciała odwiedzić, a może takie, które kojarzyć się będzie z jej dzieciństwem lub miłym momentem w jej życiu. Możesz też podarować jej odrobinę luksusu w SPA, niech poczuje się wyjątkowo, odpocznie, zrelaksuje się. 

Spotkanie ze stylistką

Kilka godzin spędzonych z profesjonalną stylistką może sprawić, że Twoja Mama znowu poczuje się atrakcyjną kobietą. Zmiana fryzury, makijaż, nowa sukienka. Nowa i pewna siebie „Ja”. Jeśli jesteś kobietą, zróbcie to wspólnie i bawcie się dobrze.

Pakiet badań lekarskich

Pokaż Mamie, że się o nią martwisz, że zależy Ci na tym, aby była przy Tobie jak najdłużej. Wiele klinik medycznych oferuje specjalne pakiety badań lekarskich dla kobiet w każdym wieku. Umów ją na wizytę, bądź przy niej, a po wszystkim zabierz ją na dobrą kawę.

„Jest na świecie piękna istota, u której jesteśmy wiecznymi dłużnikami-Matka.”    M. Ostrowski

W tym wyjątkowym dniu wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia.


Podziel się: