Solgar Jelitowa Flora Bakteryjna, kapsułki, 60 szt.

kapsułki

66.39 zł

Formy dostawy dla tego produktu

Opcja niedostępna? Sprawdź dlaczego

O produkcie

Producent

SOLGAR Inc.

Leonia, N.J., USA

Opis

Solgar Jelitowa Flora Bakteryjna - suplement diety, który zawiera 2 szczepy bakterii probiotycznych i jest odpowiedni dla wegan. W kapsułkach nie występują składniki mleczne. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Składniki

maltodekstryna, substancja wypełniająca: celuloza, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca: alginian sodu, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, mieszanina probiotyków: L. acidophilus, LA-5®, B. lactis, BB-12®, sacharoza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych, regulator kwasowości: askorbinian sodu

Składnik 2 kapsułki
L. acidophilus LA-5® 500 mln mikroorganizmów
B. lactis BB-12® 500 mln mikroorganizmów

BB-12® i LA-5® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Chr. Hansen. 

Właściwości składników

L. acidophilus LA-5® i B. lactis BB-12® to szczepy bakterii probiotycznych.Dzięki zliofilizowaniu bakterii mogą one być przechowywane poza lodówką.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 2 kapsułki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.

Zaleca się przechowywanie produktu w oryginalnym opakowaniu w chłodnym i suchym miejscu (ewentualnie w lodówce). Szczelne zakręcanie produktu za każdym razem pozwala na zachowanie jego integralności.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

Cechy produktu

Polecane artykuły
  • W 1928 roku Alexander Fleming odkrył pierwszy szeroko stosowany antybiotyk – penicylinę. Ten przełomowy moment w historii medycyny doprowadził nie tylko do zmniejszenia liczby zgonów z powodu zakażeń, lecz również zapoczątkował erę antybiotykoterapii. Szerokie zastosowanie leków przeciwdrobnoustrojowych doprowadziło jednak do sytuacji, w której bakterie potrafią wymykać się leczeniu. Dlatego w podjęciu decyzji o wyborze jak najskuteczniejszego leku z pomocą przychodzi antybiogram.

  • Badane myszy wykazywały znaczące różnice w wyborze pokarmów, zwłaszcza węglowodanów, co było związane z odmiennymi stężeniami aminokwasów, przede wszystkim tryptofanu. Badanie przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu w Pittsburghu w Stanach Zjednoczonych sugeruje, że mikrobiom jelitowy może wpływać na zachowania związane z wyborami żywieniowymi.

  • Wrzodziejące zapalenie jelita grubego (colitis ulcerosa, WZJG) jest rozlanym nieswoistym zapaleniem błony śluzowej odbytnicy lub odbytnicy i okrężnicy prowadzącym w niektórych przypadkach do powstania owrzodzeń. Należy do grupy nieswoistych zapaleń jelit o niewyjaśnionej etiologii. Jak rozpoznać wrzodziejące zapalenie jelita grubego? W jaki sposób leczy się WZJG? 

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij