Sylveco, płyn do płukania jamy ustnej, ziołowy, 500 ml

płyn, uczulenie, alergia, nieświeży oddech, podrażnienie, próchnica, dla alergików, bez konserwantów, bez parabenów, produkt naturalny

Produkt usunięty z oferty doz.pl

O produkcie

Pokaż wszystkie produkty SYLVECO

Producent

SYLVECO
Załęska 93
Rzeszów

Opis

SYLVECO Ziołowy płyn do płukania jamy ustnej.

Posiada miętowy smak i zapach.

Składniki/Ingredients

Składniki: woda, gliceryna, wodorowęglan sodu, ksylitol, ekstrakt z szałwii lekarskiej, ekstrakt z mięty pieprzowej, ekstrakt z rozmarynu lekarskiego, ekstrakt z goździków, alantoina, benzoesan sodu, kwas cytrynowy, betaina kokamidopropylowa, olejek eteryczny z mięty pieprzowej.

Ingredients/INCI: Aqua, Glycerin, Sodium bicarbonate, Xylitol, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Eugenia Caryophyllus Flower Extract, Allantoin, Sodium Benzoate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Mentha Piperita Oil.

Właściwości

Hypoalergiczny, naturalny płyn przeznaczony do codziennej higieny jamy ustnej, bogaty w ziołowe ekstrakty (szałwia, mięta, rozmaryn, goździki) oraz łagodzącą alantoinę. Szybko i skutecznie oczyszcza z resztek pokarmowych, a dzięki zawartości olejku eterycznego z mięty pieprzowej mocno odświeża oddech i zapobiega powstawaniu osadu. Jest preparatem bez dodatku alkoholu, nie podrażnia błony śluzowej, wrażliwych dziąseł i zębów. Ksylitol (cukier brzozowy) wspomaga remineralizację szkliwa, pozwala utrzymać prawidłowe pH, dzięki czemu płyn jest pomocny w profilaktyce próchnicy.

Stosowanie

Sposób użycia: Stosować płyn po każdorazowym myciu zębów lub w celu odświeżenia przez min. 30 sekund.

Do płukania ust wystarczającą porcją jest doza 10 ml płynu.

Uwagi

  • Przebadany dermatologicznie.
  • Hypoalergiczny.

Polecane artykuły
  • Szkliwiak, a dokładniej rzecz biorąc cała grupa guzów zaliczana do szkliwiaków, jest jednym z najczęstszych guzów zębopochodnych i jednocześnie jest najczęstszym nowotworem zębopochodnym. Rozwija się on najczęściej w tylnych częściach żuchwy i mimo stopniowego niszczenia kości bardzo długo może być niezauważalny zarówno przez pacjenta, jak i przez lekarza. W związku z tym rozpoznawany zazwyczaj jest podczas rutynowego badania, stosunkowo przypadkowo.

  • Zgorzel miazgi jest wyrażeniem znanym przez wielu pacjentów i popularnie używanym do określania wszelkich stanów zapalnych i martwiczych miazgi. Jednak w rzeczywistości oznacza ono sytuację, w której dochodzi do rozpadu gnilnego miazgi komorowej lub kanałowej. Taki stan może przysparzać pacjentowi różny rodzaj dolegliwości.

  • Choroby jamy ustnej występują dość powszechnie, ale ich niekorzystne następstwa są zazwyczaj bagatelizowane. Tymczasem zmiany te mają wpływ na zdrowie całego organizmu.

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Zamnij