Sylimarol Gastro, kapsułki, 30 szt.

kapsułki, trawienie

12,19 zł
Cena za szt.: 0,41 zł
Odkryj zestawy tego produktu
Zestaw 3x Sylimarol Gastro, kapsułki, 30 szt.
21,18 zł

Formy dostawy dla tego produktu

Opcja niedostępna? Sprawdź dlaczego

O produkcie

Pokaż wszystkie produkty SYLIMAROL

Producent

HERBAPOL POZNAN
Towarowa 47-51
61-896 Poznań
ecommerce@herbapol.poznan.pl

Opis

Sylimarol Gastro - to suplement diety w postaci kapsułek, który w swoim składzie zawiera wyciąg z liści mięty, owoce kminku, wyciąg z owoców ostropestu plamistego oraz wyciąg z ziela rumianku. Produkt przeznaczony dla dorosłych.

Składniki

Wyciąg z liści mięty (Mentha piperita), substancja wypełniająca - celuloza, sproszkowane owoce kminku (Carum carvi), wyciąg z owoców ostropestu plamistego (Silybum marianum), wyciąg z ziela rumianku (Matricaria chamomilla), substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, żelatyna, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza, błękit brylantowy,

Składniki 2 kapsułki
Wyciąg z liści mięty (Mentha piperita) 164 mg
Owoce kminku (Carum carví) 96 mg
Wyciąg z owoców ostropestu plamistego (Silybum marianum) 52 mg
Wyciąg z ziela rumianku (Matricaria chamomilla) 30 mg

Właściwości składników

Mięta pieprzowa, kminek zwyczajny i rumianek pospolity - mogą wpływać na prawidłowy przebieg trawienia i zdrowie układu pokarmowego.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 2 kapsułki dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Cechy produktu

Polecane artykuły
  • Przeszywający, nagły ból brzucha po prawej stronie, któremu towarzyszą nudności, wymioty, dreszcze czy gorączka, może oznaczać atak woreczka żółciowego. Dowiedz się, jak rozpoznać ból pęcherzyka żółciowego. Sprawdź też, kiedy z tego typu dolegliwościami należy zgłosić się do lekarza.

  • Wątroba jest centrum metabolicznym naszego organizmu. Do jej funkcji zalicza się syntezę wielu białek i glukozy, przekształcanie szkodliwych metabolitów do ich neutralnych form, magazynowanie witamin i innych substancji, a także produkcję ciepła. Wszechstronność wątroby sprawia, że niemożliwe jest jej zastąpienie. W związku z tym jedyną skuteczną formą leczenia w przypadku skrajnej niewydolności wątroby jest przeszczep tego narządu.

  • Zwłóknienie wątroby to proces, który spowodowany jest przewlekłym działaniem czynników uszkadzających – od leków, przez choroby wirusowe, aż po alkohol. Ma on związek z naprawczymi funkcjami komórek wątroby, których równowaga zostaje zaburzona. W początkowej fazie jest procesem odwracalnym, jednak przy znacznym uszkodzeniu dochodzi do przewlekłej choroby, jaką jest marskość wątroby. Co to jest zwłóknienie wątroby? Jakie ma objawy?

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Pobierz aplikację mobilną Pobierz aplikację mobilną Doz.pl

Ikona przypomnienie o zażyciu leku.
Zdarza Ci się ominąć dawkę leku?

Zainstaluj aplikację. Stwórz apteczkę. Przypomnimy Ci kiedy wziąć lek.

Dostępna w Aplikacja google play Aplikacja appstore
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl