Ziaja Med Kuracja Ochronna UVA+UVB, matujący krem do twarzy, cera tłusta i mieszana, SPF 50+, 50 ml

krem, łojotok, przebarwienia, zaskórniki, trądzik, wągry, ochrona przeciwsłoneczna, dla alergików

Formy dostawy dla tego produktu

Opcja niedostępna? Sprawdź dlaczego

O produkcie

Opis

Ziaja Med Kuracja Ochronna SPF 50+

Matujący krem do twarzy - przeznaczony do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej oraz skłonnej do trądziku. Zapewnia bardzo wysoką ochronę skóry przed promieniowaniem UVA i UVB.

Składniki/Ingredients

Aqua (Water), C12-15 Alkyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Polymethyl Methacrylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Triethylhexanoin, Glycerin, Dimethicone, Potassium Cetyl Phosphate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano), Polyurethane-35, Cetyl Alcohol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Carbomer, Disodium EDTA, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben, Parfum (Fragrance), Citronellol, Limonene, Sodium Hydroxide.

Właściwości

Matujący krem do twarzy, cera tłusta i mieszana, Ziaja Med Kuracja Ochronna SPF 50+

  • Zawiera fotostabilny układ filtrów nowej generacji o szerokim spektrum ochrony przed promieniowaniem UV.
  • Zapobiega podrażnieniom wywołanym przez słońce.
  • Chroni naskórkowe zmiany barwnikowe - znamiona i pieprzyki.
  • Ogranicza powstawanie przebarwień.
  • Absorbuje nadmiar sebum pozostawiając skórę zmatowioną.

Przeznaczenie

Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry tłustej, mieszanej, skłonnej do trądziku i z przebarwieniami. Polecany przy leczeniu dermatologicznym oraz po zabiegach estetycznych. Do stosowania przy ekstremalnym nasłonecznieniu, również dla osób aktywnych.

Stosowanie

Aplikuj codziennie rano na skórę twarzy, szyi i dekoltu, omijając okolice oczu i delikatnie wklepując. 15 minut przed wyjściem na słońce nanieś obfitą ilość emulsji na odsłoniętą powierzchnię ciała. W czasie przebywania na słońcu reaplikuj krem, zwłaszcza po intensywnej kąpieli, wytarciu ręcznikiem oraz spoceniu się. Dla osób w każdym wieku.

Uwagi

Unikać kontaktu z oczami i odzieżą.
Nadmierne przebywanie na słońcu może powodować zagrożenie dla zdrowia.
Produkt nie zapewnia 100% ochrony przed UV.

Polecane artykuły
  • Wraz z nadejściem letnich upałów media zasypują nas informacjami o dzieciach i zwierzętach pozostawianych w rozgrzanych do czerwoności samochodach. Roztargnienie lub brak wyobraźni często prowadzą do tragedii, ponieważ nawet godzina spędzona w takich warunkach może grozić śmiercią dziecka. Najnowsze badanie potwierdzają, że ryzyko jest równie duże także w pojeździe pozostawionym w cieniu.

  • Czerniak to jeden z najbardziej podstępnych i groźnych nowotworów. Może rozwinąć się w postaci nowego znamienia, którego nie mieliśmy wcześniej, ale może powstać w zmianie, które mamy na skórze od lat. Czasem zdarzają się przypadki, gdy pojawiają się przerzuty, a ogniska wyjściowego nowotworu nie udaje się odnaleźć. Czerniak może zaatakować każdy narząd, rozprzestrzenić się do węzłów chłonnych, narządów jamy brzusznej, klatki piersiowej, mózgu, a wraz z pojawieniem się przerzutów, szanse na jego wyleczenie drastycznie maleją.

Twoje sugestie

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym.

Zgłoś uwagi
Porozmawiaj z farmaceutą
Infolinia: 800 110 110

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty.
Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.

Umów E-Wizytę
Przeziębienie?
Umów e-wizytę!
Umów e-wizytę
Dlaczego DOZ.pl
Niższe koszta leczenia

Darmowa dostawa do Apteki
Bezpłatna Infolinia dla Pacjentów.

ikona niższe koszty leczenia
Bezpieczeństwo

Weryfikacja interakcji leków.
Encyklopedia leków i ziół

Ikona encklopedia leków i ziół
Wsparcie w leczeniu

Porady na czacie z Farmaceutą.
E-wizyta z lekarzem specjalistą.

Ikona porady na czacie z farmaceutą
Newsletter

Bądź na bieżąco z DOZ.pl