Krople żołądkowe, (Prolab), 35 g
2.09 zł

Krople żołądkowe, (Prolab), 35 g

Krople żołądkowe, (Prolab), 35 g
Ostatnia cena produktu
2.09 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Skład

100 g kropli zawiera:
Substancje czynne: Valerianae tinctura 25,0 g, Menthae piperitae tinctura 25,0 g, Amara tinctura 25,0 g, Hyperici intractum 25,0 g.
Lek zawiera około 65%+75% (v/v) etanolu.

Dawkowanie

Lek stosować doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 15-40 kropli na pół szklanki wody, 3-4 razy dziennie 30 minut przed jedzeniem lub doraźnie w zaburzeniach trawiennych.

Wskazania

Tradycyjnie jako środek pobudzający wydzielanie soków trawiennych w zaburzeniach trawienia (niestrawności, wzdęcia, brak łaknienia).

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku jeśli występuje nadwrażliwość na składniki produktu, 15 kropli leku zawiera około 0,25g alkoholu etylowego, z tego względu nie zaleca się stosowania u pacjentów z chorobami wątroby, padaczką, uszkodzeniem mózgu lub chorobą umysłową oraz u osób z chorobą alkoholową.

Nie zaleca się stosowania u dzieci.

Działania niepożądane

Jak każdy lek może on powodować działanie niepożądane.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h