Produkt w kategoriach

Atrac Tain, krem, nawilżający do stopy cukrzycowej, 75ml

Atrac Tain, krem, nawilżający do stopy cukrzycowej, 75ml

27.99 zł
Icon Możliwe formy odbioru:
Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka kurierem DHL
Paczkomaty Inpost

Opis

Atrac Tain - krem nawilżający do stopy cukrzycowej.

Skład

Palmitynian Izopropylu, Palmitynian Ortylu, Stearynian Glicerylu, Kwas Mlekowy, Alkohol Stearynowy, Sorbitol, Mleczan Amonowy, Kwas Stearynowy, Alkohol Cetearylowy-25, Alcohol Cetearylowy-6, Alcohol Stearynowy, Woda, Mocznik.

Działanie

Krem zapewnia optymalny poziom nawilżenia i złuszczania skóry dzięki unikalnemu połączeniu mocznika z kwasem mlekowym (kwas Alfahydroksylowy, AHA). Skład kremu jest bardzo przyjazny dla skóry, został przebadany ze szczególnym uwzględnieniem stopy cukrzycowej. Nie zawiera środków konserwujących ani zapachowych.

Wskazania

Krem nawilżający do suchej i pękającej skóry kończyn m.in. stóp, goleni, dłoni i łokci. Krem może być stosowany jako uzupełnienie terapii opatrunkami Coloplast, aby pielęgnować i chronić skórę wokół rany.
 

Sposób użycia wyrobu medycznego

Rozprowadzić krem równomiernie na chorej skórze 2-3 razy dziennie. Aby utrzymać zdrowy stan skóry wystarczy stosować krem raz dziennie.
 

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie stosować na otwarte rany oraz między palcami.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 836 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus