Nuk, smoczek, gryzak 2, Soft, 1 szt
3.99 zł

Nuk, smoczek, gryzak 2, Soft, 1 szt

Nuk, smoczek, gryzak 2, Soft, 1 szt
Ostatnia cena produktu
3.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
9.99 zł
Paczkomat InPost
7.99 zł
Wysyłka zagraniczna
49.00 zł

Opis

Smoczek uspokajający o anatomicznym kształcie. Ćwiczenia dla warg, języka i szczęki. Dla dzieci w wieku 6-18 miesięcy

Charakterystyka produktu

Smoczki uspokajające NUK opracowano tak, aby ich kształt przypominał kształt sutka matki w czasie karmienia i aby tym samym optymalnie dopasowywał się do jamy ustnej dziecka. Smoczki uspokajające NUK pomagają zaspokoić naturalną potrzebę ssania oraz ćwiczyć mięśnie warg, języka i szczęki co odgrywa kluczową rolę w późniejszej nauce mówienia i samodzielnego jedzenia.

Stosowanie produktu

Dokładnie umyj, a następnie wysterylizuj smoczek przed pierwszym i każdym następnym użyciem. Przzed pierwszym użyciem zalecamy umyć smoczek plynem do mycia naczyń i wygotować go przez 5 minut. Po myciu lub sterylizacji wycisnąć ze smoczka pozostałą wewnątrz wodę i pozostawić go do wyschnięcia.

Uwagi i środki ostrożności

Uwaga! Kolor produktu może odbiegać od zaprezentowanego na zdjęciu.
Dobór koloru metodą losową.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 901 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus