Armed Balans, solanka do kąpieli, 250 ml
8.59 zł

Armed Balans, solanka do kąpieli, 250 ml

Armed Balans, solanka do kąpieli, 250 ml
Ostatnia cena produktu
8.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Naturalna, pozbawiona zanieczyszczeń cywilizacyjnych Solanka ARMED BALANS otrzymywana jest z wody leczniczej, wydobywanej ze złóż o głębokości ok. 500 m. Złoża te powstały z wód oceanu, uwięzionych przez miliony lat pod grubymi warstwami skał i poddanych powolnemu procesowi rozkładu stancji organicznych. Proces powstawania uczynił solankę niezwykle bogatą w minerały termalne, zachowane w chemicznej równowadze.

 

Właściwości

Solanak dolewana do kąpieli ułatwia rozszerzanie się porów skóry oraz stymuluje proces wymiany jonowej między ciałem człowieka a roztworem kąpielowym. Powoduje, że organizm zaczynają opuszczać toksyny i produkty przemiany materii, a wchłaniane są znajdujące się w solance minerały.
 

Przeznaczenie

  • W trakcie kuracji odchudzających, dla uzupełnienia minerałów i pobudzenia procesu spalalania tłuszczu
  • opóźnianiu procesu starzenia skóry
  • profilaktyce cellulitu, trądziku, nadmiernej potliwości lub zakażeń grzybiczych,
  • dla wzmacniania odporności, w profilaktyce dolegliwości kostno - stawowych.

Stosowanie

Profilaktycznie, już od ok. 250 ml (1 szklanka) solanki na 100 l. wody. W zależności od stopnia nasilenia się dolegliwości, stężenia kąpieli mogą wzrosnąć od 500 ml. do 1 l. solanki. Dodatkowo na miejsca zagrożone cellulitem, rozstępami, można stosować okłady z solanki rozcieńczonej w proporcji 1:3. Temperatura kąpieli ok. 37-39°C. Czas kąpieli powinien wynosić od 15 do 30 min.

Uwagi

Przechowywać w suchym miejscu z daleka od źródeł ciepła i światła. Tylko do użytku zewnętrznego

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h