Mleko Nan Expert bezlaktozowy, proszek od urodzenia, 400 g

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
39.49 zł
  • Producent:NESTLE
  • Typ preparatu:bez recepty
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie


Szczegółowy opis produktu

NAN Expert Bezlaktozowy to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego dla niemowląt.

Skład

Syrop kukurydziany, oleje roślinne, białko serwatkowe, kozeinian potasu, cytrynian wapnia, lecytyna sojowa, chlorek potasu, cytrynian sodu, fosforan wapnia, chlorek magnezu, witamina C (L-askorbinian sodu), tauryna, dwuwinian choliny, nukleotydy, siarczan żelazawy, siarczan cynku, L-Karnityna, kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), niacyna (nikotynamid), witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), inozytol, witamina A (octan retinylu), chlorek sodu, siarczan miedzi, witamina B1 (monoazotan tiaminy), witamina B2 (ryboflawina), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), siarczan manganu, jodek potasu, kwas foliowy, witamina K1 (filochinon), D-biotyna, witamina D3 (cholekalcyferol), witamina B12 (cyjanokobalamina).

Wskazania

NAN Expert Bezlaktozowy wskazany jest do stosowania u niemowląt i małych dzieci przy nietolerancji laktozy oraz po biegunce.

Stosować pod kontrolą lekarza.

Dawkowanie

Tabela karmienia:
Wiek niemowlęcia Ilości na porcję Dzienna liczba karmień

Przegotowana woda w ml

Płaskie miarki*
1 i 2 tydzień 90 3 6
3 i 4 tydzień 120 4 5
2 miesiąc 150 5 5
3 i 4 miesiąc 180 6 5
5 i 6 miesiąc 210 7 5
po 6 miesiącu 210 7 4-3**

* Należy używać wyłącznie załączonej miarki.

** W tym wieku zalecane jest stopniowe wprowadzanie do diety dziecka, zgodnie ze schematem żywienia, przecieru jarzynowego, mięsa, kaszek. Wprowadzanie nowych pokarmów do diety dziecka powinno odbywać się pod kontrolą lekarza, aby było zgodne ze stosowaną terapią (brak laktozy w diecie).

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku galaktozemii, zaburzeń wchłaniania glukozy i galaktozy (może zawierać śladowe ilości laktozy, które przez niektórych ekspertów uznawane są za zbyt wysokie przy tych schorzeniach). Nie podawać dożylnie.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 868 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus