Etiaxil, antyperspirant do stóp i dłoni, 100 ml

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka DHL
52.61 zł
  • Producent:RIEMANN AND CO
  • Typ preparatu:bez recepty
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie


Szczegółowy opis produktu

Etiaxil-lotion do stóp i dłoni

Antyperspirant Zaawansowany regulator pocenia. Eliminuje problem potu i zapachu.

Skóra normalna

Właściwości Etiaxilu:

- niezwykle praktyczny - nie wymaga codziennego stosowania ze względu na przedłużony czas działania,
- preparat jest bezwonny i daje się stosować z pozostałymi waszymi ulubionymi kosmetykami: dezodorantami, wodami toaletowymi,
- nie plami odzieży (wchłania się gdy śpimy, a po porannej kąpieli nie odczuwamy już jego obecności, choć efekt wyhamowania potu został osiągnięty),
- skuteczny i wydajny (jedno opakowanie wystarczy na okres powyżej dwóch miesięcy),
- systematyczne stosowanie preparatu do stóp pomaga również zapobiegać ich odparzaniu się i powstawaniu dokuczliwej grzybicy.
 


Skład

Alcohol Denat., Aluminium Chloride, PEG-12 Dimethicone.

Wskazania

Etiaxil-lotion do stóp i dłoni został specjalnie opracowany w celu długotrwałej ochrony przed potem i jego zapachem

Dawkowanie

W początkowej fazie należy stosować Etiaxil każdego wieczoru do osiągnięcia pożądanego efektu (zwykle przez 2-3 dni). Następnie stosować 1-2 razy w tygodniu aby utrzymać intensywność wydzielania się potu pod kontrolą.

Gdy masz wrażliwą skórę stosuj Etiaxil co drugi wieczór (przez 6 dni), a następnie 1-2 razy w tygodniu.

Przeciwwskazania:

Nie stosować Etiaxilu na wilgotną lub podrażnioną czy uszkodzoną skórę

Nie aplikować dzieciom bez porady lekarza

Uwagi:

Jeżeli przed zastosowaniem Etiaxilu skóra nie była całkowicie sucha lub też zastosowano jednorazowo zbyt obfitą ilość preparatu lub nie pozwolono skórze całkowicie wyschnąć to może pojawić się uczucie pieczenia lub alergiczna reakcja skóry. W rzadkim przypadku w powiązaniu z zastosowaniem podobnych do Etiaxilu preparatów może wystąpić podrażnienie skóry. W razie pojawienia się takich objawów należy przerwać chwilowo stosowanie.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 964 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h
Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się w aptece czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus