FemiVaxin, kapsułki, 30 szt

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
59.99 zł
  • Producent:HELVETIA PHARMA
  • Typ preparatu:Suplement diety
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie dotyczy
  • Encyklopedia: FemiVaxin


Szczegółowy opis produktu

FemiVaxin - suplement diety.

Skład

1 kapsułka zawiera:
5 mg substancji przygotowanych z puryfikowanych lizatów mikronizowanych z inaktywowanych mikroorganizmów.
Candida albicans lysatum-0,84 mg, Candida glabrata lysatum - 0,83 mg, Candida krusei lysatum - 0,83 mg, Gardnerella vaginalis lysatum - 0,20 mg, Propionibacterium acnes - 2,30 mg.
Substancje pomocnicze: beta glukan, celuloza mikrokrystaliczna, skład kapsułki (żelatyna, barwnik - tlenek tytanowy).

Działanie

FemiVaxin zawiera starannie dobrane i przetestowane połączenie puryfikowanych lizatów (efektywnie oczyszczonych nieszkodliwych części inaktywowanych mikroorganizmów) z czterech najczęstszych sprawców zapaleń pochwy. Puryfikowane mikrobialne lizaty w specyficzny sposób pobudzają system immunologiczny i wytwarzają fizjologiczną równowagę śluzówki pochwy.

Dawkowanie

Dorośli 1 kapsułka dziennie na czczo. Zażywać przez 10 dni, potem zrobić przerwę na 20 dni i powtarzać zażywanie 1 kapsułki dziennie przez okres 10 dni, następnie znowu opuścić 20 dni i potem ponownie zażywać 1 kaps. dziennie przez okres 10 dni. Po zakończeniu tego podstawowego cyklu stosowania preparatu FemiVaxin wskazane jest kontynuowanie zażywania preparatu po 2-miesięcznej przerwie.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, nie zażywać z preparatami immunologicznymi.

Uwagi:

Ewentualne stosowanie u dzieci czy kobiet w okresie ciąży i karmienia trzeba koniecznie skonsultować ze swoim lekarzem.

Polecamy FemiVaxin także mężczyznom, których partnerki cierpią na infekcje pochwy pochodzenia grzybiczego i bakteryjnego.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 868 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

FemiVaxin - zastosowanie i działanie

Skład:

Candida albicans lysatum , Candida glabrata lysatum , Candida krusei lysatum , Gardnerella vaginalis lysatum , Propionibacterium acnes

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna , Ginekologia i położnictwo

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki korzystnie wpływające na układ moczowo-płciowy

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na układ immunologiczny i poprawę stanę stanu śluzówki pochwy.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 1 kapsułka dziennie na czczo. Zażywać przez 10 dni, potem zrobić przerwę na 20 dni i powtarzać zażywanie 1 kapsułki dziennie przez okres 10 dni, następnie znowu opuścić 20 dni i potem ponownie zażywać 1 kaps. dziennie przez okres 10 dni. Po zakończeniu tego podstawowego cyklu stosowania preparatu FemiVaxin wskazane jest kontynuowanie zażywania preparatu po 2-miesięcznej przerwie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

1. Czy ten lek wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych i czy można biorąc ten lek spożywać alkohol?
Przyjmowane inne leki: harmonet

Płeć pacjenta: kobieta
Wiek pacjenta: 19

Szanowna Pani, FemiVaxin zawiera połączenie puryfikowanych lizatów (efektywnie oczyszczonych nieszkodliwych części inaktywowanych mikroorganizmów) z czterech najczęstszych sprawców zapaleń pochwy. Tym samym nie wpływa on na skuteczność doustnej, hormonalnej antykoncepcji. W trakcie przyjmowania jakichkolwiek preparatów należy przyjąć ogólną zasadę, że alkohol może zmieniać ich właściwości. W tym konkretnym przypadku symboliczny, rozsądny toast np. lampka wina, nie powinien zaszkodzić. Z poważaniem - farmaceuta www.doz.plWasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus