Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Nervomix Control - zastosowanie i działanie

PREPARATY PODOBNE

Promocja

Destresan max, kapsułki,

12.74 zł 14.30 zł

Promocja

Depresanum, tabletki

14.75 zł 19.67 zł
OFERTA PORTALU doz.pl

Promocja

Nervomix Control, kapsułki, 20

9.99 zł 14.14 zł
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Suplement diety jest szczególnie zalecany w okresach wzmożonego narażenia na stres 

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli i młodzież: 1 kapsułka 3 razy dziennie. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. NIe należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Nie należy stosować u dzieci poniżej 11 roku życia. 

Możliwe skutki uboczne:

 

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek skladnik preparatu. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią,  

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Nervomix Control, kapsułki, 20 szt

Preparaty podobne:

Relamax B6 Forte, kapsułki, 30 szt Kalms, tabletki uspokajające, 40 szt Destresan max, kapsułki, spokój ducha i ciała, 24 szt Depresanum, tabletki powlekane, 30 szt.

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Gdy emocje spać nie dają

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.