Scholl, Fungal Nail Treatment, kuracja przeciwgrzybicza paznokci, 3,8ml

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
Wysyłka DHL
Paczkomat InPost
59.99 zł
 • Producent:SSL INTERNATIONAL
 • Typ preparatu:Wyrób medyczny
 • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
 • Refundowany:Nie


Szczegółowy opis produktu

Scholl Preparat na grzybicę paznokci to unikalny preparat, którego skuteczność została potwierdzona naukowo. Preparat jest dyskretny i łatwy w użyciu, a jego specjalnie opracowana receptura penetruje paznokieć' by zniszczyć grzybicę paznokci w miejscu ich powstawania. Preparat pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji oraz chroni przed nawrotami zakażenia. Jest dostępny bez recepty, wydajny i może być stosowany do samodzielnej terapii w domu. Testowany dermatologicznie.


Działanie

Faza 1 - etap leczniczy (4 tygodnie) - w tej fazie niszczone są grzyby powodujące grzybicę paznokci

Faza 2 - etap ochronny (9 miesięcy) - faza druga ma zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji i chronić przed nawrotami zakażenia.

5 pilniczków jednorazowego użytku - Przetestowane klinicznie, łagodnie osuwają wierzchnią warstwę zainfekowanego paznokcia.

Unikalny mechanizm ograniczający możliwość włożenia zużytego pilniczka z powrotem - ogranicza możliwość rozprzestrzeniania się infekcji.

Zaawansowana formuła wnika wgłąb paznokcia niszcząc infekcję u żródeł jej powstania.

Wskazania

Scholl Preparat na grzybicę paznokci jest odpowiedni dla łagodnych stanów grzybicy paznokci.

Dawkowanie

Faza 1
Tydzień 1

 • Delikatnie spiłuj powierzchnię zainfekowanego paznokcia
 • Po użyciu wyrzuć pilnik, aby nie rozprzestrzenić zakażenia
 • Nałóż pędzelkiem preparat przeciwgrzybiczy
 • powtarzaj nakładanie preparatu raz dziennie przez kolejne 6 dni
 • Tydzień 2,3,4
 • Powtarzaj czynności z pierwszego tygodnia pamiętając, że piłowanie powierzchni paznokcia powinno odbywać się nie częściej niż raz w tygodniu


Faza 2:

 • Nakładaj preparat pędzelkiem na zainfekowane paznokcie raz w tygodniu przez okres 9 miesięcy lub do czasu gdy przebarwienia odrosną i pojawi się nowa płytka paznokciowa.

Przeciwwskazania:

Nie stosować na otwarte rany ani na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, a także w przypadku jakichkolwiek innych schorzeń stóp.

Uwagi:

Unikać kontaktu z oczami i skórą. Przerwać stosowanie, jeśli wystąpi podrażnienie.

Po użyciu starannie dokręcić nakrętkę w celu zamknięcia opakowania.

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji nigdy nie stosuj tego samego pilniczka dwa razy.

Jeśli jesteś diabetykiem, przed użyciem tego produktu skonsultuj się z lekarzem.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 2 008 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

1. Czy w trakcie ciazy preparat jest bezpieczny?

Płeć pacjenta: kobieta
Wiek pacjenta: 35

Szanowna Pani, W tym szczególnym okresie nie można stosować żadnych środków bez zgody lekarza prowadzącego. Jeśli obserwuje Pani jakieś niepokojące zmiany płytki paznokciowej proszę się do niego udać. Z poważaniem - farmaceuta www.doz.pl

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się w aptece czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus