Visine Zmęczone Oczy, krople, 10 ml

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
19.01 zł
 • Producent:JOHNSON & JOHNSON CONSUMER HEALTH
 • Typ preparatu:bez recepty
 • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
 • Refundowany:Nie
 • Encyklopedia: Visine Zmęczone Oczy


Szczegółowy opis produktu

Krople do oczu stosowane w celu zmniejszenia zmęczenia lub zapobiegania zmęczeniu, nadwyrężeniu i podrażnieniu oczu.


Skład

W 10 ml preparatu:

TS-polisacharyd 0,5 %, mannitol, hydrat dwuwodorofosforanu (V) sodu, 1-hydratwodorofosforanu (V) dwusodu, chlorek benzalkoniowy, woda do wstrzykiwań

Działanie

Nawilżanie w celu zmniejszenia zmęczenia lub zapobiegania zmęczeniu, nadwyrężeniu i podrażnieniu oczu spowodowanego czynnikami środowiskowymi, takimi jak używanie komputera, czytanie lub prowadzenie pojazdu.
Visine Zmęczone Oczy opracowano w celu regeneracji powłoki łzowej. Płynne krople żelowe zapewniają natychmiastowe odświeżenie i rewitalizację.

Dawkowanie

 1. Przed pierwszym użyciem sprawdzić, czy zamknięcie butelki jest nienaruszone.
 2. Przechylić głowę do tyłu i delikatnie zakroplić tylko 1-2 krople do każdego oka.
 3. Dokładnie zakręcić butelkę.
 4. Stosować 3-4 razy dziennie.

Uwagi:

 • Niewykorzystany produkt wyrzucić po 30 dniach od daty otwarcia.
 • Nie stosować po upływie terminu ważności.
 • Nie stosować preparatu bezpośrednio na soczewki kontaktowe.
 • Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 938 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Visine Zmęczone Oczy - zastosowanie i działanie

Skład:

12-hydrat wodorotetraoksofosforanu (V) dwusodu , hydrat dwuwodorotetraoksofosforanu(V) sodu , mannitol , TS-polisacharyd

Postać:

krople do oczu

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Okulistyka

Działanie :

łagodzi zmęczenie oczu , nawilżające , ochronne

Wskazania:

Nawilżanie w celu zmniejszenia zmęczenia lub zapobiegania zmęczeniu, nadwyrężeniu i podrażnieniu oczu, co może wskazywać na początkowe stadium syndromu suchych oczu, spowodowanego czynnikami środowiskowymi, takimi jak używanie komputera, czytanie lub prowadzenie pojazdu.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkego. Przed zakropieniem do oczu zalecane jest umycie rąk. Przechylić głowę do tyłu i delikatnie wycisnąć po 1 kropli do każdego oka. Zalecane jest, aby po zastosowaniu mrugnąć 3 lub 4 razy w celu pełnego rozprowadzenia produktu po powierzchni oka i uzyskania maksymalnej korzyści z preparatu. Stosować 3-4 razy dziennie. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Podobnie jak po podaniu innych kropli do oczu przejściowe zaburzenia widzenia stwarzają niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. Jeżeli po zakropleniu leku występują takie objawy przed rozpoczęciem jazdy lub obsługi maszyn należy zaczekać do momentu powrotu ostrości widzenia.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się w aptece czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus