Hemorigen, tabletki, 30 szt

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
7.59 zł
  • Producent:HERBAPOL WROCLAW
  • Typ preparatu:bez recepty
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie
  • Encyklopedia: Hemorigen


Szczegółowy opis produktu

Tabletki Hemorigen są produktem leczniczym roślinnym stosowanym tradycyjnie, którego skuteczność opiera się wyłącznie na długotrwałym stosowaniu i doświadczeniu.


Skład

Substancja czynna: Erigeroni canadensis herbae extractum spissum - 50 mg DER 30-40:1, ekstrahent 96 % v/v etanol.
Substancje pomocnicze: sacharoza, skrobia ziemniaczana, talk, stearynian magnezu.

 

Wskazania

Lek stosowany tradycyjnie we wspomagającym leczeniu drobnych stłuczeń i podbiegnięć krwawych (siniaków) powstałych w wyniku łagodnych urazów.

Dawkowanie

Dorośli: doustnie - 3 razy dziennie po 1-2 tabletki, nie dłużej niż 3 - 4 dni.

Przeciwwskazania:

Nie zaleca się stosowania u pacjentó z zakrzepicą i osób z chorobą zakrzepową żył. Osoby z żylakami, żylakami odbytu oraz z przewlekłą niewydolnością żylną mogą stosować lek wyłącznie w porozumieniu z lekarzem.

Działania niepożądane:

Dotychczas nie znane.

Uwagi:

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 942 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Hemorigen - Erigeroni canadensis herbae extractum spissum - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z ziela przymiotna kanadyjskiego

Postać:

tabletki

Kategoria:

Krew i układ krwiotwórczy

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

przeciwkrwotoczne

Wskazania:

Leczenie wspomagające drobnych stłuczeń i siniaków powstałych w wyniku łagodnych urazów.

Dawkowanie:

Doustnie: Dorośli 3 razy dziennie 1-2 tabletki, nie dłużej niż 3-4 dni.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Nie badano wpływu leku na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, zakrzepicę, chorobę zakrzepową żył, żylaki, hemoroidy.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Ze względu na brak danych na temat bezpieczeństwa stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią, nie zaleca się stosowania leku w tym okresie.

1. Witam chciałabym się dowiedzieć czy istnieje jakiś lek bez recepty któy zatrzyma miesiączkię?Słyszałam że może być to Hemorigen ale mam wątpliwości.
Przyjmowane inne leki: nie zażywam

Płeć pacjenta: kobieta
Wiek pacjenta: 30

Szanowna Pani, Nie ma takiego leku. "Zatrzymanie miesiączki" (=najprawdopodobniej ma Pani ma myśli zmniejszenie obfitości krwawienia) powinna Pani przedyskutować z lekarzem ginekologiem. Z poważaniem - farmaceuta www.doz.pl

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się w aptece czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady farmaceuty lub lekarza.


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus