Meridol, płyn do płukania jamy ustnej, 400 ml

Możliwe formy odbioru:

Bezpłatna dostawa do apteki
31.63 zł
  • Producent:GABA INTERNATIONAL AG.
  • Typ preparatu:bez recepty
  • Przechowywanie:Temperatura pokojowa
  • Refundowany:Nie


Szczegółowy opis produktu

Płyn do płukania jamy ustnej Meridol zawiera unikalne połączenie dwóch substancji czynnych: aminofluorku i fluorku cynawego, zapewniające długotrwałe działanie.

Skład

Aqua, Xylitol, PVP, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Olaflur, Aroma, Stannous Fluoride, Sodium Saccharin, CI42051

Zawiera olaflur i fluorek cynawy.

Działanie

Płyn do płukania jamy ustnej Meridol trwale zatrzymuje aktywność bakterii w pozostałej po szczotkowaniu zębów płytce nazębnej. Wysoce adhezyjne składniki czynne wstrzymują rozwój nowej płytki nazębnej oraz skutecznie zapobiegają zapaleniu dziąseł. Płyn utrzymuje naturalną równowagę mikroflory jamy ustnej.

Wskazania

Zalecany do codziennego stosowania, szczególnie w wypadkach zapalenia dziąseł, utrudnień w utrzymaniu higieny jamy ustnej i dużego nagromadzenia się płytki nazębnej.

Przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci powyżej 6 roku życia.

Dawkowanie

Płukać jamę ustną raz dziennie 10ml rozcieńczonego płynu przez 30 sekund, najlepiej wieczorem po szczotkowaniu zębów. Nie połykać i nie płukać jamy ustnej wodą.

Uwagi:

Sporadycznie może wystąpić nieznaczne przebarwienie zębów, które może być usunięte przez profesjonalne czyszczenie.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 1 867 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h


Wasze komentarze


Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus