Body Pure - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki wspomagające oczyszczanie organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. Ważne jest zachowanie harmonogramu podczas oczyszczania. Zawartość jednej torebki zmieszaj z dużą szklanką wody (200 - 250 ml) i natychmiast wypij o godzinie 17. Następną dawkę po 2 godzinach. O godzinie 22 wypij dużą szklankę przegotowanej wody (200 - 250 ml) oraz udaj się na spoczynek. Trzecia torebka o 6 godzinie. Kolejna po 2 godzinach. W dniu oczyszczania zaleca się nie przyjmowanie żadnych pokarmów przez cały dzień i nie przyjmowanie zimnych płynów po przyjęciu pierwszej torebki BodyPure. W przypadku pragnienia należy pić ciepłą przegotowaną wodę. Zachowaj dietę wegetariańską przez 72 godziny: tylko owoce, warzywa i pełne ziarna. Osoby wrażliwe powinny stosować połowę zawartości saszetki. Zaleca się powtarzać niniejszą kurację nie częściej niż cztery - sześć razy w roku.

Możliwe skutki uboczne:

Niektóre osoby mogą doświadczyć uczucia zmęczenia podczas oczyszczania. Objawy te zwykle ustępują w ciągu kilku godzin, najdalej jednego dnia. Podczas drugiego dnia oczyszczania, mogą okazać się konieczne wielokrotne wizyty w toalecie do południa. Z tego powodu najlepiej jest przeprowadzenie oczyszczania w ciągu weekendu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz choroby dróg żółciowych, kamicę pęcherzyka żółciowego, chorą trzustkę, choroby układu krążenia.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.