Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka leku - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Vitrum D3 Forte - zastosowanie i działanie lecznicze

PREPARATY PODOBNE
D-Vitum forte 2000 j.m.,kapsułki, witamina D dla dorosłych, 36 szt.

Promocja

D-Vitum forte 2000

11.99 zł 13.22 zł
D-Vitum Forte, kapsułki, 1000 j.m., witamina D dla dorosłych, 36 szt.
OFERTA PORTALU doz.pl
Vitrum D3 Forte, kapsułki, 120 szt

Promocja

Vitrum D3 Forte, kapsułki, 120

36.99 zł 42.89 zł
Vitrum D3 Forte, kapsułki, 60 szt

Promocja

Bestseller

Vitrum D3 Forte, kapsułki, 60

16.99 zł 25.65 zł
Opis rozszerzony leku

Wskazania:

Preparat Vitrum D3 Forte przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w: niedoborach witaminy D3, osteoporozie, obniżonej odporności oraz zaburzeniach wchłaniania wapnia i fosforu.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli 1 kapsułkę dziennie lub według wskazań lekarza.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Vitrum D3 Forte, kapsułki, 120 szt Vitrum D3 Forte, kapsułki, 60 szt

Preparaty podobne:

D-Vitum forte 2000 j.m.,kapsułki, witamina D dla dorosłych, 36 szt. D-Vitum Forte, kapsułki, 1000 j.m., witamina D dla dorosłych, 36 szt.

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Witamina D dla dzieci i dorosłych - wytyczne suplementacji

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.