Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Fiorda - zastosowanie i działanie

PREPARATY PODOBNE
Isla-Mint, pastylki do ssania, 30 szt

Promocja

Isla-Mint, pastylki do ssania,

11.99 zł 16.69 zł
Junior angin, tabletki, na gardło, 24 szt
Isla-Moos, pastylki do ssania, 30 szt

Promocja

Isla-Moos, pastylki do ssania,

11.99 zł 16.69 zł
Herbitussin Kaszel i Gardło, pastylki do ssania, 12 szt
Herbapect kaszel, pastylki, do ssania, 24 szt
OFERTA PORTALU doz.pl
Fiorda, pastylki do ssania o smaku cytryny, 30 szt

Promocja

Fiorda, pastylki do ssania o

11.99 zł 14.16 zł
Fiorda, pastylki do ssania, o smaku czarnej porzeczki, 30 szt.

Promocja

Fiorda, pastylki do ssania, o

11.99 zł 14.16 zł
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki wspomagające funkcjonowanie błony śluzowej gardła i krtani.

Dawkowanie:

Doustnie. Ssać od 1 do maksymalnie 6 pastylek dziennie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Poinformuj lekarza:

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Fiorda, pastylki do ssania o smaku cytryny, 30 szt Fiorda, pastylki do ssania, o smaku czarnej porzeczki, 30 szt.

Preparaty podobne:

Isla-Mint, pastylki do ssania, 30 szt Junior angin, tabletki, na gardło, 24 szt Isla-Moos, pastylki do ssania, 30 szt Herbitussin Kaszel i Gardło, pastylki do ssania, 12 szt Herbapect kaszel, pastylki, do ssania, 24 szt

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Jesienne przeziębienie u dzieci

Anna Granowska

2012-10-10

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.