Doppelherz Aktiv Uro Forte - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na prawidłową pracę pęcherza moczowego i dróg moczowych oraz ich oczyszczanie.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie niezależnie od posiłku, popijając wystarczająca ilością płynu. Uwaga! Dla usprawnienia oczyszczania dróg moczowych zaleca się picie dużych ilości wody (co najmniej 1,5 l dziennie), najlepiej w postaci herbatek ziołowych lub wody zmineralizowanej, oraz nie powstrzymywanie się od oddawania moczu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Poinformuj lekarza:

Skonsultować stosowanie z lekarzem przy skłonności do tworzenia się kamieni nerkowych lub podczas stosowania leków przeciwzakrzepowych (np. warfaryna).