Stimea intense - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplementacja codziennej diety w składniki mające właściwości stymulujące, wspierające funkcjonowanie narządów płciowych oraz wspomagające ukrwienie i witalność. Preparat dedykowany kobietom.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli: 2 tabletki dziennie, jednorazowo na pół godziny przed stosunkiem. Uwaga! Preparat zawiera 10 mg kofeiny. Nie należy stosować łącznie z innymi produktami zawierającymi kofeinę. Nie stosować u osób z chorobą wrzodową oraz u osób nadwrażliwych na działanie kofeiny. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosować produktu w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.