Refflor Baby - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplement diety zapewnia prawidlowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz utrzymanie składu mikroflory jelitowej, szczególnie podczas i po kuracji antybiotykowej, jak i w okresie zmniejszonej odporności.  

Dawkowanie:

Doustne. Dzieci od 3 roku życia 1-2 saszetki dziennie. Przed spożyciem zawartości saszetki należy rozpuścić w niewielkiej ilości wody, mleka, jogurtu lub spożyć bezpośrednio.  

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. 

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.