×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Orton Flex - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na ruchomość, wytrzymałość i sprawność stawów. Preparat polecany m.in. osobom aktywnym fizycznie, czynnie uprawiającym sport, osobom z nadwagą, osobom starszym, kobietom w okresie menopauzy, osobom które chcą utrzymać sprawne i elastyczne stawy.

Dawkowanie

Doustnie.1 saszetka dziennie, najlepiej rano. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance letniej wody, dokładnie wymieszać i wypić.

Uwaga! Preparat zawiera źródło fenyloalaniny.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Możliwość stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.