Edixal - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Suplement diety. Uzupełnienie diety w składniki wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej.

Dawkowanie:

Doustnie. 2-4 kapsułki dziennie, podczas posiłku.   Uwaga! Nie należy przyjmować kapsułek na pusty żołądek. Najlepsze wyniki uzyskuje się zażywając preparat na 1-2 godziny po lub przed treningiem. Nie należy otwierać kapsułek ani dopuszczać do bezpośredniego kontaktu ich zawartości z błonami śluzowymi lub oczami. Należy zachować 2-3 godzinny odstęp w przypadku przyjmowania leków lub innych suplementów diety.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz astmę, wrzody żołądka, infekcje przewodu pokarmowego, pęcherzyka żółciowego lub trzustki oraz inne problemy trawienne możliwość stosowania preparatu należy skonsultować z lekarzem.

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.