Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka wyrobu medycznego - działanie, zastosowanie

Isla-Cassis - zastosowanie i działanie

PREPARATY PODOBNE
Porislan, pastylki do ssania, z witaminą C, 36 szt

Promocja

Porislan, pastylki do ssania,

6.99 zł 14.05 zł
Isla-Mint, pastylki do ssania (import równoległy),60 szt
Natursept gardło, pastylki do ssania, 18 szt

Promocja

Natursept gardło, pastylki do

7.99 zł 9.57 zł
Isla-Mint, pastylki do ssania, 30 szt

Promocja

Isla-Mint, pastylki do ssania,

11.99 zł 16.69 zł
Fiorda, pastylki do ssania, o smaku czarnej porzeczki, 30 szt.

Promocja

Fiorda, pastylki do ssania, o

11.99 zł 14.16 zł
Herbapect kaszel, pastylki, do ssania, 24 szt
Gardlox, pastylki do ssania, ziołowe o smaku wiśniowym, 16 szt
Isla-Moos, pastylki do ssania, 30 szt

Promocja

Isla-Moos, pastylki do ssania,

11.99 zł 16.69 zł
Fiorda, pastylki do ssania o smaku cytryny, 30 szt

Promocja

Fiorda, pastylki do ssania o

11.99 zł 14.16 zł
OFERTA PORTALU doz.pl
Isla-Cassis, pastylki do ssania, (InPharm), 30 szt
Isla-Cassis, pastylki do ssania, 30 szt.
Isla-Cassis, pastylki do ssania, 60 szt (import równoległy, InPharm)
Opis rozszerzony wyrobu medycznego

Wskazania:

Kaszel i chrypa, obciążenie strun głosowych (śpiewacy, lektorzy, nauczyciele, wykładowcy), dolegliwości spowodowane suchym powietrzem (np. w okresie grzewczym), dolegliwości powstałe przy ograniczonym oddychaniu przez nos.

Dawkowanie:

Doustnie. Ssać powoli 1-2 pastylki kilka razy dziennie. Preparat można stosować przed dłuższy czas. W przypadku braku poprawy po 10 dniach stosowania, należy zasięgnąć porady lekarza. Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Brak przeciwwskazań do stosowanie preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Isla-Cassis, pastylki do ssania, (InPharm), 30 szt Isla-Cassis, pastylki do ssania, 30 szt. Isla-Cassis, pastylki do ssania, 60 szt (import równoległy, InPharm)

Preparaty podobne:

Porislan, pastylki do ssania, z witaminą C, 36 szt Isla-Mint, pastylki do ssania (import równoległy),60 szt Natursept gardło, pastylki do ssania, 18 szt Isla-Mint, pastylki do ssania, 30 szt Fiorda, pastylki do ssania, o smaku czarnej porzeczki, 30 szt. Herbapect kaszel, pastylki, do ssania, 24 szt Gardlox, pastylki do ssania, ziołowe o smaku wiśniowym, 16 szt Isla-Moos, pastylki do ssania, 30 szt Fiorda, pastylki do ssania o smaku cytryny, 30 szt

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Tabletki, aerozol, płyn do płukania. Co lepsze na gardło?

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.