×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Rutinoscorvit - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Suplementacja codziennej diety w witaminę C, rutynę, selen i cynk. Preparat polecany w celu wspomagania naturalnych funkcji układ odpornościowego, przy zwiększonym zapotrzebowaniu na witaminę C i składniki mineralne (w okresie przesilenia wiosennego i jesiennego), w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego u osób narażonych na sytuacje stresowe.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 6 lat: w celu suplementacji - 1 tabletka dziennie, w okresach zwiększonego zapotrzebowania - 1 tabletka 2-3 razy dziennie.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia piersią.