Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Szyszka chmielu - zastosowanie i działanie

Podstawowe informacje
Skład wyciąg z szyszek chmielu
Postać tabletki powlekane
Kategoria Suplementy diety
Specjalności Medycyna rodzinna Dietetyka
Działanie uspokajające ułatwia zasypianie
PREPARATY PODOBNE
Kalms, tabletki uspokajające, 100 szt
Kalms, tabletki uspokajające, 40 szt
Nervomix Forte, kapsułki twarde, 20 szt.

Promocja

Nervomix Forte, kapsułki

12.99 zł 15.64 zł
Nervomix Forte, kapsułki mieszanka ziołowa, 60 szt.

Promocja

Nervomix Forte, kapsułki

23.49 zł 27.42 zł
Nerwobon, kapsułki, 30 szt
Nerwobon, kapsułki, 60 szt
Valused, kapsułki elastyczne, 30 szt
OFERTA PORTALU doz.pl
Szyszka chmielu, tabletki powlekane, 30 szt
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Suplement diety Szyszka chmielu polecany jest pomocniczo w łagodzeniu stanów napięcia. Ułatwia wyciszenie i spokojny sen.

Dawkowanie:

Doustnie. 2-3 razy dziennie 1-2 tabletki przed lub podczas posiłku. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Poinformuj lekarza:

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Szyszka chmielu, tabletki powlekane, 30 szt

Preparaty podobne:

Kalms, tabletki uspokajające, 100 szt Kalms, tabletki uspokajające, 40 szt Nervomix Forte, kapsułki twarde, 20 szt. Nervomix Forte, kapsułki mieszanka ziołowa, 60 szt. Nerwobon, kapsułki, 30 szt Nerwobon, kapsułki, 60 szt Valused, kapsułki elastyczne, 30 szt

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

ADHD – Świat to za mało

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.