×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Floradix Saludynam - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Suplementacja codziennej diety w wapń, magnez, cynk i witaminę D. Preparat polecany m.in. w okresie intensywnego wzrostu, w okresie intensywnej pracy umysłowej i nauki, dla osób aktywnych fizycznie, w stanach podwyższonego stresu, dla osób starszych, w okresie jesienno-zimowym.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: 20 ml 2 razy dziennie, najlepiej przed porannym i wieczornym posiłkiem. Dzieci między 5-12 rokiem życia: 10 ml 3 razy dziennie. Dzieci między 3-4 rokiem życia: 5 ml 3 razy dziennie. Najlepiej używać dozownika i zmieszać z niewielką ilością letniej wody lub soku owocowego.

 

Preparat nie zawiera alkoholu i substancji konserwujących.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią możliwość stosowania preparatu należy skonsultować z lekarzem.