×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Nutrof Total Drink - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Uzupełnienie codziennej diety w antyoksydanty, luteinę, zeaksantynę, niezbędne kwasy tłuszczowe i resweratrol. Niedobór tych substancji może być związany z wiekiem lub ze zbyt ubogą dietą. Preparat polecany m.in. dla osób pracujących przy komputerze, spędzających wiele godzin za kierownicą, pracujących w złym oświetleniu, zmuszonych do długotrwałej koncentracji wzroku oraz dla osób starszych.

Stosowanie preparatu Nutrof Total Drink polecane  jest szczególnie osobom, które nie lubią połykać tabletek lub kaspułek, jak i dla osób, które mają problem z połykaniem tabletek lub kaspułek.

Dawkowanie

Doustnie. 1 saszetka dziennie, przyjmowana po przygotowaniu zawiesiny. Zawartość 1 saszetki należy rozpuścić w 1/2 szklanki zimnej wody. Ważne aby spożyć zawiesinę bezpośrednio po przygotowaniu, najlepiej podczas głównego posiłku.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.