×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Lutamax Duo - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Suplementacja codziennej diety w kwasy omega-3, luteinę, zeaksantynę oraz witaminę E. Profilaktyka prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku. Preparat zalecany w szczególności dla osób pracujących przy komputerze, spędzających wiele godzin za kierownicą, pracujących w złym oświetleniu, zmuszonych do długotrwałej koncentracji wzroku oraz dla osób starszych.

Dawkowanie

Doustnie. W ciągu pierwszych 3-6 miesięcy zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie preparatu Lutamax DUO 20mg po posiłku. Po 3-6 miesiącach stosowania Lutamax DUO 20 mg zaleca się obniżenie spożycia luteiny i zeaksantyny do 1 kapsułki preparatu Lutamax DUO 10mg po posiłku.

Zaleca się długookresowe kontynuowanie spożywania suplementu diety Lutamax DUO.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.