×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Shailla Opaliset Sun - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Suplementacja codziennej diety w ekstrakt z melona. Preparat polecany w celu zmniejszenia niekorzystnego wypływu promieniowania UV na skórę, łagodzenia zaczerwieniania skóry po opalaniu oraz wydłużenia czasu utrzymywania się opalenizny.

Dawkowanie

Doustnie. Przed planowanym opalaniem: 2 tabletki dziennie jednorazowo podczas śniadania. Stosowanie: rozpocząć przyjmowanie tydzień przed wyjściem na słońce, kontynuować do czasu zakończenia ekspozycji. Przy regularnym opalaniu w solarium: 2 tabletki dziennie jednorazowo, stosować co 2-3 dni przed wizytą w solarium.

 

Uwaga! Suplement diety Shailla Opaliset Sun nie zastępuje kosmetyków z filtrem, chroniącym przed promieniowaniem UV. Zawsze trzeba pamiętać o kremach i balsamach oraz rozsądnie planować czas przebywania na słońcu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.