Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Tonaxinum Forte na noc - zastosowanie i działanie

PREPARATY PODOBNE
Benosen, tabletki, 20 szt

Promocja

Benosen, tabletki, 20 szt

17.99 zł 22.43 zł
Benosen, tabletki, 40 szt

Promocja

Benosen, tabletki, 40 szt

30.49 zł 37.91 zł
Olimp Forsen, kapsułki, spokojny sen, 30 szt.

Promocja

Olimp Forsen, kapsułki,

18.99 zł 23.50 zł
Dobry Sen Forte, tabletki, 30 szt.
Nervomix Sen, kapsułki, 20 szt

Promocja

Nervomix Sen, kapsułki, 20 szt

11.99 zł 14.40 zł
OFERTA PORTALU doz.pl
Tonaxinum Forte, na noc, tabletki powlekane, 30 szt

Promocja

Tonaxinum Forte, na noc,

13.49 zł 15.15 zł
Tonaxinum Forte, na noc, tabletki powlekane, 60 szt

Promocja

Tonaxinum Forte, na noc,

23.49 zł 26.16 zł
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Suplement diety polecany przy trudnościach z zasypianiem, w stanach napięcia nerwowego i niepokoju.

Dawkowanie:

Doustnie. 1-2 tabletki na pół godziny przed snem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią możliwość stosowania preparatu należy skonsultować z lekarzem.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Tonaxinum Forte, na noc, tabletki powlekane, 30 szt Tonaxinum Forte, na noc, tabletki powlekane, 60 szt

Preparaty podobne:

Benosen, tabletki, 20 szt Benosen, tabletki, 40 szt Olimp Forsen, kapsułki, spokojny sen, 30 szt. Dobry Sen Forte, tabletki, 30 szt. Nervomix Sen, kapsułki, 20 szt

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Nie mogę spać! Metody walki z bezsennością i zaburzeniami snu

Ewa Sławska

2014-08-23

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.