Lekopedia

Encyklopedia leków dostarczy Ci wyczerpujących informacji o działaniu, składnikach, zastosowaniu i dawkowaniu lekarstw i suplementów diety. By znaleźć interesujący Cię preparat, skorzystaj z wyszukiwarki leków lub wybierz specjalność z listy poniżej. W wyszukiwarce możesz również wyszukać substancje czynne leków.

Alfabetycznie

1 2 4 5 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ż

Ulotka suplementu - dawkowanie, działanie, zastosowanie

Gelacet - zastosowanie i działanie

PREPARATY PODOBNE
Dermena Complex, kapsułki, 30 szt.

Promocja

Dermena Complex, kapsułki, 30

19.99 zł 23.27 zł
Biotebal, 5 mg, tabletki, 30 szt
Biotyna 300 mcg, tabletki, 30 szt

Promocja

Biotyna 300 mcg, tabletki, 30

8.49 zł 10.92 zł
Skrzypolen z biotyną, kapsułki, 48 szt

Promocja

Skrzypolen z biotyną,

11.49 zł 12.65 zł
Vitapil, biotyna + bambus, tabletki powlekane, 30 szt
OFERTA PORTALU doz.pl
Gelacet, kapsułki, 120 szt

Promocja

Gelacet, kapsułki, 120 szt

38.49 zł 44.26 zł
Gelacet, saszetki z proszkiem do rozpuszczenia, 21 szt.

Promocja

Gelacet, saszetki z proszkiem

36.49 zł 42.15 zł
Opis rozszerzony suplementu

Wskazania:

Suplementacja diety w składniki korzystnie wpływające na kondycję włosów i paznokci.

Dawkowanie:

Doustnie. Saszetki - 1 saszetkę dziennie, rozpuszczając zawartość w około 150ml niegazowanej wody, zawartość zamieszać i wypić. Kapsułki - 3 kapsułki 3 razy dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Preparaty dostępne w sprzedaży:

Gelacet, kapsułki, 120 szt Gelacet, saszetki z proszkiem do rozpuszczenia, 21 szt.

Preparaty podobne:

Dermena Complex, kapsułki, 30 szt. Biotebal, 5 mg, tabletki, 30 szt Biotyna 300 mcg, tabletki, 30 szt Skrzypolen z biotyną, kapsułki, 48 szt Vitapil, biotyna + bambus, tabletki powlekane, 30 szt

Poradź się
specjalisty

Na Wasze pytania odpowiadają farmaceuci i lekarze Dbam o Zdrowie

Zaloguj się

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Suplementy na odporność. Jak długo je stosować?

Uwaga!
Encyklopedia nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu. Zawiera ona informacje na temat składu, wskazań, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. W zakładce "Poinformuj lekarza" zwrócono uwagę na najważniejsze leki i choroby, o których powinniśmy powiedzieć lekarzowi. Nie oznacza to jednak, że możemy pominąć pozostałe aktualnie stosowane leki oraz odczuwane dolegliwości. Wszelkie wątpliwości, nawet te dotyczące leków dostępnych bez recepty, konsultuj z lekarzem lub farmaceutą. Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego leku, suplementu diety lub wyrobu medycznego. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami decyduje o skuteczności i bezpieczeństwie leczenia. Lista zamienników handlowych nie stanowi podstawowego źródła informacji odnośnie zamiany leku na inny. Ostateczną decyzję podejmuje lekarz lub farmaceuta. Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Tylko urozmaicona, zbilansowana dieta jest najlepszym sposobem sprzyjającym prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.