×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

XLS MEDICAL Fat Binder - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Preparat jest wyrobem służącym do kontroli masy ciała w połączeniu ze zrównoważoną dietą i regularną aktywnością fizyczną.

Dawkowanie

Doustnie. Przyjmować popijając płynem, bezpośrednio po każdym głównym posiłku. Nie przekraczać dawki 6 tabletek na dobę.

Zmniejszenie masy ciała: 2-3 tabletki po każdym głównym posiłku; stosować 3 tabletki, jeśli posiłek zawiera bardzo dużo tłuszczów.

Zapobieganie zwiększaniu masy ciała w przyszłości po osiągnięciu pożądanej masy ciała i utrzymanie ogólnego dobrego samopoczucia: 2 tabletki po każdym głównym posiłku; zwiększyć dawkę do 3 tabletek, jeśli posiłek zawiera bardzo dużo tłuszczów.

Utrzymanie obecnej masy ciała i osiągnięcie ogólnego dobrego samopoczucia: 1-2 tabletki po każdym głównym posiłku; stosować 2-3 tabletki, jeśli posiłek zawiera bardzo dużo tłuszczczów.

 

Preparat można stosować do uzyskania właściwej masy ciała lub stale, aby kontrolować masę ciała.

 

Nie podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat. Nie stosować u osób, u których wskaźnik masy ciała BMI jest niższy niż 18,5.

 

Poinformuj lekarza

Gdy masz uczulenie na składniki preparatu, osteoporozę.


Gdy przyjmujesz leki przeciwcukrzycowe, leki zmniejszające stężenie cholesterolu. U osób chorych na cukrzycę może wystąpić konieczność dostosowania codziennego leczenia cukrzycy, aby uniknąć nagłego zmniejszenia poziomu cukru. Nie stosować w ciągu 2 godzin od przyjmowania leków rozpuszczalnych w tłuszczach (np. doustne leki antykoncepcyjne).

 

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.