XLS MEDICAL Fat Binder - ulotka - dawkowanie, zastosowanie, opis

Wskazania:

Preparat jest wyrobem służącym do kontroli masy ciała w połączeniu ze zrównoważoną dietą i regularną aktywnością fizyczną.

Dawkowanie:

Doustnie. Przyjmować popijając płynem, bezpośrednio po każdym głównym posiłku. Nie przekraczać dawki 6 tabletek na dobę. Zmniejszenie masy ciała: 2-3 tabletki po każdym głównym posiłku; stosować 3 tabletki, jeśli posiłek zawiera bardzo dużo tłuszczów. Zapobieganie zwiększaniu masy ciała w przyszłości po osiągnięciu pożądanej masy ciała i utrzymanie ogólnego dobrego samopoczucia: 2 tabletki po każdym głównym posiłku; zwiększyć dawkę do 3 tabletek, jeśli posiłek zawiera bardzo dużo tłuszczów. Utrzymanie obecnej masy ciała i osiągnięcie ogólnego dobrego samopoczucia: 1-2 tabletki po każdym głównym posiłku; stosować 2-3 tabletki, jeśli posiłek zawiera bardzo dużo tłuszczczów.   Preparat można stosować do uzyskania właściwej masy ciała lub stale, aby kontrolować masę ciała.   Nie podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat. Nie stosować u osób, u których wskaźnik masy ciała BMI jest niższy niż 18,5.  

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na składniki preparatu, osteoporozę. Gdy przyjmujesz leki przeciwcukrzycowe, leki zmniejszające stężenie cholesterolu. U osób chorych na cukrzycę może wystąpić konieczność dostosowania codziennego leczenia cukrzycy, aby uniknąć nagłego zmniejszenia poziomu cukru. Nie stosować w ciągu 2 godzin od przyjmowania leków rozpuszczalnych w tłuszczach (np. doustne leki antykoncepcyjne).   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.