×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Granaimun - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Suplement diety. Uzupełnienie codziennej diety w składniki korzystnie wpływające na funkcjonowanie układu odpornościowego. Preparat polecany szczególnie przy powtarzających się przeziębieniach, w okresie zwiększonej zachorowalności na infekcje wirusowe i bakteryjne.

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci od 1 do 4 roku życia - 3 razy dziennie 7 kropli. Dzieci od 4 do 7 lat - 3 razy dziennie 12 kropli. Dzieci od 7 do 10 lat - 3 razy dziennie 17 kropli. Dzieci od 10 do 13 lat - 3 razy dziennie 23 krople. Dorośli i dzieci powyżej 13 roku życia - 3 razy dziennie 25 kropli. Preparat powinien pozostać w ustach jak najdłużej, ponieważ wchłaniany jest przez śluzówkę jamy ustnej.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

 

Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.