×
DOZ.PL Darmowa
aplikacja
DOZ.pl
Zainstaluj

Remesense Herpatch - zastosowanie, działanie i opis

Wskazania do stosowania

Opryszczka wargowa.

Dawkowanie

Zewnętrznie. 2 razy dziennie lub częściej, jeżeli jest to wskazane. Przed zastosowaniem plasterka umyj lub zmocz wodą zakażone miejsce (wilgoć jest potrzebna, aby plaster się przykleił). Oderwij pojedynczy blister i otwórz go. Wyjmij plasterek a następnie zanurz w wodzie na 2-6 sekund. Przyłóż plasterek wklęsłą stroną do zmienionego chorobowo miejsca i delikatnie przyciśnij palcem. Upewnij się, że pod plasterkiem nie ma bąbelków powietrza. Jeżeli trzeba, to ponownie zmocz palcem plasterek i przyciśnij. Plasterek rozpuści się samoczynnie w ciągu kilku godzin.

 

Uwaga! W razie odklejania się plasterka zmocz go ponownie wodą lub śliną. Jeżeli trzeba go usunąć wcześniej, to należy delikatnie zwilżyć jego powierzchnię.

 

Preparat można stosować u dzieci powyżej 4 roku życia.

 

Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.

 

Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.